Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem lehet megérteni...

Miért nem lehet megérteni hogy nem kell senki?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, eddig még nem volt barátom, de a szüleim folyamatosan csesztetnek hogy miért nincs, biztos leszbikus vagyok.

Nem vagyok leszbikus, de abszolút nem tudok ismerkedni és őszintén szólva nem is akarok. Valamiért hatalmas nagy nyűgnek érzem azt hogy párkapcsolatom legyen.



jún. 28. 17:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mert aztán te tudod látatlanban, 10-es, hogy a kérdező mért utasítja el a kapcsolatteremtést! Még ő maga se tudja! Nem azért, mert így boldog!
tegnapelőtt 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nyilván te jobban tudod 11-es
tegnapelőtt 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Veled ellentétben én nem is állítottam, hogy tudom. Kifejezetten feltételezésről írtam, azért javasoltam pszichológust. Nem úgy tűnik a kérdező, mint aki elégedett az életével, ha az lenne, akkor képes lenne lepergetni magáról a szülei nyaggatását.
tegnapelőtt 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Kedves 13-as, a 8-as hozzászólásodban viszont azt fejtegetted, hogy: "párosan nagyságrendileg sokkal nagyobb az élvezet, de valószínűsítem, hogy valójában neked is, mint egészséges embernek, szükséged lenne társra", amiről te is jól tudod, hogy ez általánosságban nem jelenthető ki, ez nem egy axióma. Például én is egyedül élek, ezzel együtt élvezem és nem érzem azt a hiányt amit a társnélküliség okoz. Lehet a kérdező is ilyen. Bőven lehet tartalmas, értelmes életet élni így is. Az ezzel kapcsolatos társadalmi elvárások sem érdekelnek semennyire. Tudod attól, hogy az emberek egy része így él, a másik része meg lehet, hogy úgy érzi jobban magát. Na most akkor én is menjek pszichológushoz hogy nem gondolom betegnek magam?
tegnapelőtt 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Lehet ilyen, és lehet nem ilyen. A kérdező nem te vagy. Te majd' szétrobbansz az önbizalomtól, inkább túltengésed van. A kérdező ezzel szemben bizonytalan, maga se érti saját magát. Ha nem így lenne, nem született volna meg ez a kérdés. Ha tök jól érezné magát, nem idegenektől kérdezné, hogy mit kezdjen a szüleivel. Lehetőségként vetettem fel, amit írtam, a pszichológus segít tisztázni a szükségleteit. Lehet, hogy nincs szüksége partnerre, de lehet hogy lenne, csak tudat alatt ő úgy véli, hogy őt nem fogadná el senki.
tegnapelőtt 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Ha egyszer az életben aládvág valaki majd, utána nem fogsz tudni lemondani róla!

tegnapelőtt 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!