Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem lehet megérteni...

Miért nem lehet megérteni hogy nem kell senki?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, eddig még nem volt barátom, de a szüleim folyamatosan csesztetnek hogy miért nincs, biztos leszbikus vagyok.

Nem vagyok leszbikus, de abszolút nem tudok ismerkedni és őszintén szólva nem is akarok. Valamiért hatalmas nagy nyűgnek érzem azt hogy párkapcsolatom legyen.



jún. 28. 17:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
15%
Szűz vagy még? Lehet asexuális vagy.
jún. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
31%
Lehetne olyan barátod is, aki hasonló hozzád, és akkor nem lenne nyűg.
jún. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Ezt erőltetni nem szabad, és nem is kell, mert a kényszerkapcsolat soha nem kényelmes. Nem vagy még semmiről lemaradva 23 évesen. Ha megtalálod azt az illetőt majd, aki valamiért közel áll hozzád, akkor nem gondolkozol majd azon, hogy kell-e vagy sem, megy minden magától.
jún. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
6%
Indokolt
jún. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Tedd azt ami boldoggá tesz.
jún. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
38%

Az is lehet, hogy boldogtalannak látnak.


Vagy lehet, hogy feszült vagy és nyugtalan sokszor idegbajos...de ezt így nem mondják ki...lehet, hogy úgy gondolják a problémáidra egy társ lenne a megoldás, hogy megnyugodj.


akár nő akár férfi

jún. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Párkapcsolattól nem fog megoldottni. Teljesen rossz megközelítés.
jún. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
29%
Azért egy pszichológushoz elmehetnél. Én nem ismerlek, lehet, hogy neked tényleg nem hiányzik senki, bár kiszűrsz magaddal, mert párosan nagyságrendileg sokkal nagyobb az élvezet, de valószínűsítem, hogy valójában neked is, mint egészséges embernek, szükséged lenne társra, csak olyan szörnyen alacsony az önbizalmad, hogy nem tudod elhinni, hogy bárkinek is kellenél, ezért inkább lehetőséget se adsz rá, és inkább elhiteted magaddal, hogy neked nem is kell.
jún. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
Miért engeded, hogy felnőtt létedre beleszóljanak az életedbe?
tegnapelőtt 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha neked így jó, akkor ne hagyd hogy mások irányítsanak, nem kell másokhoz igazodni. Pszichológus sem kell, esetleg annak aki ezt javasolta
ma 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!