Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha egy 17 éves lány ellóg...

Ha egy 17 éves lány ellóg otthonról pár napra, de elmondta, hogy hol lesz és kivel, akkor az anya keresheti a rendorseggel?

Figyelt kérdés

máj. 28. 16:47
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
5%
a rendőrökkel együtt.
máj. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
78%
Igen. Ne lógj el!
máj. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
18%
Igen. Itt az a kerdes, miert nem akar az anyad elengedni?
máj. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
18%
3. 4. és 6. válasz hasznos és értelmes.
máj. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Ha a 17 eves elmondja h ebbe a varosba megy, arra a helyre ennyi napra ezzel, es ekkor jon vissza, akkor keresheti a rendorseg?
máj. 28. 21:24
 16/32 anonim ***** válasza:
76%
A 17 évesnek nincs önrendelkezési joga, mert még kiskorú. Sehova nem mehet szülői beleegyezés nélkül. Még nem vagy felnőtt! Nem te döntesz magadról. Amúgy írd már meg, kihez akarsz annyira elmenni (feltételezésem szerint lány vagy, és egy vagy több hímneműhöz), és mért nem engednek.
máj. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

Igen, en döntök magamról Persze mindennek van következménye ,tudom,es persze atgondolom h megéri -e. Es igen. Nekem most megeri.Hogy naiv es kis hulye vagyok-e? Nem, de ti gondoljátok csak azt. Anyam meg mentalisan nem stabil es multkor elengedett aztan meg azt hazudta mindenkinek h azt sem tudta hol vagyok🥲

Meg o vitt ki a vonathoz🙈🙈

máj. 28. 21:37
 18/32 anonim ***** válasza:
63%
Ha anyukád azt mondja, hogy Nem az azt jelenti, hogy nem. Ő felel érted, miért nem tudod felfogni? Lassan 18 vagy akkor már azt csinálsz amit akarsz, de neked most még kutya kötelességed azt csinálni amit ő mondd. Ha azt mondja, hogy visszahozat, akkor minden joga megvan hozzá. Nem is értem komolyan a mai fiatalságot. 17 évesen a lábam nem mertem kitenni több napra, ha anyukám nem engedett el. Egyenlőre ő tart el téged. Az egy dolog, hogy engedett már el, most nem akar és kész.
máj. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
25%
Ha idősebb pasihoz készülsz még őt is megrángathatják, ha anyukád feljelenti.
máj. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
12%
Nem érzed át a veszélyt, mindent elhiszel, mert egy férfi szépen beszél veled. Azért, mert nemi vágyai kielégítésére használja a testedet, mint egy tárgyat. Nem te kellesz neki, csak az altesteden egy cső. Aztán majd a barátjának meg annak a barátjának is, míg az egész bagázs át nem megy rajtad! És akkor már nem tudsz menekülni, mert fizikailag megakadályozzák.
máj. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!