Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek az miért baj a...

Szerintetek az miért baj a szüleimnek, hogy húszévesen tampont használok vérzésre?

Figyelt kérdés

Még nem voltam itthon, átkutatták a szekrényemet, szobámat és kikutatták azt is.


Egyszer már volt olyan, hogy apámat kutatott és kiburogatta a szoba közepére és lek.rvázott. Próbálom titokban venni és elrakni, de az utolsó porszemet is szarrá kutatják. Nem tudom, hogy a 70 éves apámnak mi köze hozzá, mit használok. Anno általánosban sem vették meg, titokban sem tudtam venni. Legelőször amikor szóltam anyamnak, 5 gatyát véreztem össze, mert nem vett és boltba sem mehettem 14 alatt. Utána kb. 10 darabot kaptam 3 hónapra. Titokban szoktam venni, előre nyári szünetre, vagy otzhon szoktam zsepiből és nejlonból ragasztani. Meg a barátnőm odaadta a nagymamája régi betétjeit, mert neki nem kellett.


Amúgy nem tudom, hogy ha magamnak veszem, akkor mi köze hozzá, meg jobb, mint ha összevéreznék mindent. Meg nekem ez jobban bevált, kevesebb kell, nem lesz véres semmi, kisebb helyen elfér... Ugye kuka sem lehet nekünk, a szobámban szoktam eldugni ez zacskóba és minden nap levinni, de ezt is megtalálta egyszer apam. Most lehúzom a wc-n, máshogy nem tudom eltüntetni, a betéttel nem lehet.


Meg amúgy ez beteges fugyektetés, kutatás, nehogy a felnőtt lányuk tampont vegyen. Barátom sem kehetett, nem is mernék próbálkozni, nem is akarok, de nőgyógyászhoz sem mehetek.


Gyerekként nagyon sokat szenvedtem emiatt, most hála isten van erre pénzem, lehetőségem boltba menni, de ezt csinálják. Nem tudom, prűd oké, szajha mert lány. De a fiókom aljára elrakom, hova dugjam még el? Ráadásul bespájzoltam belőle én marha, mert akciós volt.


Halál komoly, beszólás nem érdekel.


ápr. 27. 16:06
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
97%

20 évesen nem engedik, hogy pasid legyen, éjjel-nappal követnek, tehát nem mehetsz el nőgyógyászhoz vagy orvoshoz sem, betegen is be kell jàrnod az egyetemre, mert különben laposra vernek és igen, tampont sem használhatsz, mert mindenedet kikutatják.

Hónapok, ha nem évek óta kiírod újra és újra. Engem meg a kamu kérdések nem érdekelnek. Meg azok sem, ahol egyetlen nyilvánvaló megoldás van és a kérdező kifogásokat keres rá.

ápr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
96%
Ez még viccnek is rossz, hagyjad már magad!
ápr. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
67%

Én biztos hogy nem tudom, hogy miért baj nekik vagy miért ilyenek; de nekem nagyon hasonlóak. Amikor 19 évesen kimentem este ebben a piciny városban, elkezdtek kerestetni a rendőrökkel, mert nem vettem fel a telefont azon nyomban, mert földszint alatt volt az a bár.

25 évesen egyszer kimentem buliba egyedül szintén ebben a kis városban; anyám-apám megtalált az ajtóban, hogy ÉN MOST HOVA ÍGY egyedül, tiszta gáz, mit képzelek magamról?! (De tényleg, mit?)

ápr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
22%
Meg nekem is muszáj volt középfül-gyulladással 3 héten keresztül elutazni az egyetemre és bejárni és vizsgázni; csak kár hogy nem hallottam a tanárt rendesen, úgy televolt a fülem váladékkal. Úgy rámfördmedtek, hogy én betegszabadságot akarok, hogy aztán világomról nem tudtam.
ápr. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
79%
34, ha egyetemistaként nem volt annyi eszed, hogy suli helyett elmenj orvoshoz, elég nagy hülye vagy.
ápr. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
73%
33-34, a rendőrök egy felnőttet nem kezdenek el azonnal keresni, csak ha eltelt 24 óra az eltűnése óta. Ha téged 19 éves korodban rendőrrel kerestettek a szüleid, mert nem vetted fel a telefont, akkor itt valami nem stimmel...
ápr. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
64%

36, ez nem így van. Amikor apu eltűnt, azonnal kiadták a körözést.


[link]

ápr. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
75%

Ne használd egyszer. Vérezz össze mindent.

Szőnyeget, ruhát, széket, stb


Aztán ha anyádék számon kérnek,

"Ti nem engeditek, hogy használjam a tampont, íme az eredménye"

ápr. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
31%
#37, akkor régi volt az információm és téves, elnézést.
ápr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
18%

Hazánkban nem tudom van e már ilyen ilyenjekció. Kb 5 éve próbálkoztam akkor nem volt. De tabletta tuti van amitől alig jön meg és akkor elég a vatta is. Nem hiszem el hogy nem lehet elrakni egy doboz tampont valahova. A wcre menet dughatod a zoknidba is. Én bulikon tetten oda mert nem volt a ruhámon zseb. Kíválóan működött. De a költözés lenne a megoldás. Tudom nem könnyű. De nagykorú vagy ha bezárnak az bűncselekmény. Akár rendőrt is hívhatsz. Oda mész ahova akarsz. Ha eltűnsz és bejentik sem fognak hazavinni a rendőrök ha nem akarod max szólnak nekik hogy élsz. A te választasod, hogy gyerekként akarsz továbbra is élni otthon ebben a nyomorban vagy kénytelen leszel felnőttként vallalni magadért a felelősséget munkát vállalni és elköltözni. Keress kollégiumot az megfizethető. Vagy csak szobát bérelj másokkal együtt. Nézelődj vannak hírdetések.

Egyebként én már rég a k@rva anyjukba küldtem volna el őket és 18 évesen szabad vagyok felkialtással mentem volna ki az ajtón!

ápr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!