Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem szeretik nagyon...

Miért nem szeretik nagyon sokan a szüleiket?

Figyelt kérdés

Életkortól függetlenül, pont itt a GYK-n szembesültem vele, hogy mennyien utálják a szüleiket. Tinédzserek, felnőttek egyaránt.


Számomra ez döbbenet, biztos vagyok benne, hogy nyomós okuk van, de szinte csodaszámba megy, ha valakinek jó a kapcsolata a szülőkkel, sokan még le is szólják emiatt....


Vagy lehet, hogy ezen az oldalon csak problémás családok vannak?


ápr. 10. 19:22
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%
Lehet nem ertettek meg,elhanyagoltak oket,nem kaptak tamogatast,kozonyosek voltak veluk vagy ettol rosszabb dolgok is tortentek.Velem kb.az van amit felsoroltam.Nem is vagyunk egy hullamhosszon.Sablonos kapcsolat.
ápr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
94%
Aki egészséges kapcsolatot ápol a családjával az nem fog utálkozó kérdést kiírni róluk, vagyis a gyakorin olyanok fognak kérdezni, akiknek valamilyen problémájuk van.
ápr. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
92%

Pont ez jelent meg a kerdesed folott:


https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..


Szoval vajon miert? Mert barmelyik idiota vallalhat gyereket, aztan jol megnyomoritja. Es tobbsege fel se fogja ezt...

ápr. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Szörnyű... :(
ápr. 10. 20:19
 5/29 anonim ***** válasza:
83%
Mert súlyos traumákat okoztak nekik és borzalmas emberek.
ápr. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
66%
Nézd meg a YouTube-on MarkoGergelyImre csatornáját! Főleg parádés családi veszekedéseket rak fel. Annak a szerencsétlennek olyan ocsmány férgek a szülei, hogy más épeszű ember rég a világ másik végére menekült volna előlük.
ápr. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 Metionin ***** válasza:
66%
A szeretet nem jön magától. A gyerek személyisége lutri, simán lehet, hogy ha nem lennének szülő-gyerek kapcsolatban úgymond összezárva, akkor egyáltalán nem lennének jóban a felek. Amikor a kisgyerek már elkezdi felfogni a világot, sokszor rájön, hogy a szüleivel nem jön ki és persze fordítva is megesik. Plusz sok az olyan szülő, akinek nem lett volna szabad gyereket vállalnia és egyértelműen olyan dolgokat csinál, ami miatt a gyerek megutálja.
ápr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim válasza:
87%

Ahogy ahol van szeretet és egészséges a kapcsolat ott nem utálják egymást.

Van okom tartani a távolságot a szüleimtől engem nem is ők neveltek hanem a mama.

Kiemeltek a családból nyomós indokkal.

Szexuálisan bántalmazott egy családi "barát" és bár hiába mondtam mit tesz velem nem hittek nekem.

Testileg, lelkileg bántottak szóval okom lenne bőven utálni őket... de tényleg már semlegesek lettek számomra.

ápr. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
90%
Egyszerűen sok a gyereknevelésre alkalmatlan, mentálisan problémás ember, akik a gyereken vezetik le a feszültséget. Az vállal gyereket, aki akar, függetlenül attól, mit tud átadni nekik.
ápr. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
81%

Mondjuk a GYK körülbelül olyan mintha a Lipótban keresnéd a normális embereket aztán megállapítanád, hogy mindenki hülye. Eleve ezen az oldalon sok a "visszatérő" kérdező akik naponta gyártanak egy jó kamu sztorit.


Nyilván akinek egészséges a családja az nem fog kérdezni róluk. ÉS valószínűleg nem is fog itt ülni gyakorin egész nap mint mi.

ápr. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!