Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagymamámnál vagy anyukámnál...

Nagymamámnál vagy anyukámnál lenne érdemesebb laknom, az iskola szempontjából? Mit gondoltok a leirtak alapjan

Figyelt kérdés

(városneveket nem szeretnék megnevezni, ezért ne haragodjatok, de a kerdes szempontjából ez nem is lényeg)

Egy adott városba járok iskolába.

Anyukám és mamám se abban a városban lakik ahol az iskolám van szoval mindenkeppen bejaros lennek.

Nagymamámtol reggelente mennek busszal, 6.10-kor kell kelnem hogy normalisan elkeszuljek suliba, es a 7 orai buszt buszt elerjem. Az ut 17p, es kozvetlen suli elott tesz le a busz. Es ez nagyonjo, az iskola 7.30kor kezdodik, tehat ideális. Vissza is busszal megyek, a 14.25-el, amikor 8 oram van akkor pedig a 14.55-sel. Az ut ugyanugy 17p.

A buszmegallo ahol mindig felszallok es leszallok, ugyanabban az utcaban van egymassal szemben, es a hazunktol mindössze 4 perc gyalog, ez nagy9n jo. Busz elonye hogy sose kesik annyit.


Ha anyukamtol jarnek, akkor 5.45-kor kell kelnem ahhoz higy normalisan elkeszuljek, es 6.30-kor elindulni le a kocsihoz mert anya kocsival vitt ki eddig a vasuthoz, hogy a 6.50-es vonatot elerjem. Vonattal az ut 17p ugyanugy esmivel a vasut mellett van kozvetlen a sulim ezert ugyanugy tudnek eljutni konnyeden a vasuttol mint a buszmegallo. Viszont igy a reggelem sokkal zűrösebb és káoszosabb. A visszaut ugyanugy vonattal tortenik, de a vinathoz mindig kicsit rohannom kene hogy elerjem a 13.55-os vonatot mivel ugye a tanitas 3 napon 13.50kor er veget. Azon a 2 napon amikor 8 oram van akkor meg a 14.55os vonattal mennek, de az a vonat rendszeresen kesik, akár fél-háromnegyed orakat.

A vonatrol ha leszalltam onnan vagy loholok minden nap haza 25 percet, vagy helyi busszal megyek amire 15-20 percet varnom kell, es ahol letett a busz, onnan még 10 perc seta hazaig.

Emellett anyam panelban lakik, a szomszedok nagyon zavarnak,

Nagymamamek pedig csaladi hazban ahol nem kell elviselnem a szomszedok zaját es azert csaladi hazban jobban erzem magam..



Ti hogyan dontenetek a helyemben


Egyebkent anyamnal lennek hetvegen tehat ot is latnam meg rendszeresen, es meg hetkoznapokon is atjonne autoval ide



jan. 9. 18:38
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
83%
Hát én ennyiért nem költöznék el a szüleimtől.
jan. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 A kérdező kommentje:
#1, csak anyámmal élek, apám nincs képben
jan. 9. 18:42
 3/60 anonim ***** válasza:
87%
miért, anyukád nem a szülőd? nekem nyilván kettő van, azért írtam többesszámban
jan. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
83%
Mit mondtál, hány éves vagy?
jan. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 A kérdező kommentje:
16 vagyom, jovo honapban leszek 17
jan. 9. 18:45
 6/60 anonim ***** válasza:
85%
A gyereknek a szulo mellett a helye optimalis esetben.
jan. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 A kérdező kommentje:

Vagyok*

A helyesírási hibakert bocsánat, csak nagyon gyorsan irok:D

jan. 9. 18:46
 8/60 anonim ***** válasza:
95%
Ha amúgy semmi más tényező nincs, tehát kedvelem a nagyit, lenne hely, nem teher neki, akkor nála lennék
jan. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
88%
Megkérdeztem a 15 évesemet. Azt mondta, hogy ha nagyon jó fej lenne a nagymamája, akkor sem költözne oda hozzá, esetleg ha nulladik óra van, vagy esti buli, akkor ott aludna alkalomszerűen.
jan. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 A kérdező kommentje:

#8, mas tenyezo igazan nincs mert anyukamat is látnám mert pentektol vasárnapig ott lennek. Most az iskolaba jaras a fontos szempont

Mamameknak nem teher, anyukam adna nekik penzt termeszetesen hogy ki tudjak fizetni azt amit anyukam fizetne rám a heten. Szeretjuk egymast nagyszuleimmel is orulnek neki hogy ha naluk vagyok. Anyagilag se.migond nem lenne mert meglenne oldva


Ez amugy egy kozosen megbeszelt dolog termeszetesen amibe mind a 3 felnott belenegyezett es "aldasat adná ra"

jan. 9. 18:48
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!