Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vegyem rá Édesanyámat,...

Hogyan vegyem rá Édesanyámat, hogy elvigyen pszichológushoz?

Figyelt kérdés

Régen jártam még kisebb koromban ( 13 ) és most (is) BŐVEN (!) megtehetnénk magunknak, de ő szerinte nekem egyedül kell szembe nézni a traumáimal meg nekem kell egyedül megoldani a bajaimat.... Még Jún. elején felvágdostam a kézfejem és akkor jöttem rá hogy ez így nem oké, azóta kérem őt erre, hogy had menjek most december van és még mindig ott tartok, hogy neked meg minnek. 16 vagyok nem jutott az eszébe, hogy ha nem lenne baj akkor nem kérném ? Ja amúgy tényleg lenne rá pénz és ő is tudd a kézfejemről...

16.L

(Aki csak gyűlölködni tudd az inkább hagyjon békén, Puszi!)



2023. dec. 17. 12:05
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
52%
Az maximum tanácsadó beszélgetés volt, nem terápia. Az ifjúsági iroda nem egészségügyi intézmény.
2023. dec. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
70%
Az iskolapszichológussal is beszéltem párszor úgy, hogy nem kellett hozzá a szüleim engedélye.
2023. dec. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
52%
A családsegítő központ se egészségügyi intézmény, mégis vannak ott egyetemet végzett pszichológusok, akikhez mehet akár kiskorú is.
2023. dec. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
52%

Azt csodálom, minden iskola honlapján ki van írva, hogy az iskolapszichológushoz való rendszeres járáshoz szükséges a szülő beleegyezése.

A családsegítőbe se mehet a kiskorú egyedül. Egyébként nincs is értelme, mert a probléma oka a szülő, a gyereket nem lehet a szülőtől függetlenül hatékonyan kezelni.

2023. dec. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
52%

Random megnyitottam a budapesti József Attila Gimnázium szülői tájékoztatóját, de bármelyik másikban is ugyanez van: "Egy alkalom erejéig

bármelyik diák felkereshet (különösképpen krízishelyzet esetén), azonban ezt követően csak akkor dolgozhatunk együtt, amennyiben a szülő ehhez írásos beleegyezését adta!"

2023. dec. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!