Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A fiam minden évben több...

A fiam minden évben több hétre külföldre megy nyaralni, jogos, hogy jobban támogatom a lányom?

Figyelt kérdés
Van egy fiam és lányom 30 évesek, a fiam vállalkozó, a lányom beosztott, kevesebbet keres de nem tudom pontosan mennyit keres a fiam. 1 éve megromlott a viszonyom a fiammal, nem bezsélunk. Van egy "felesleges "lakásom, ahová beköltöztetném a lányom, mert szakított vele a párja akivel élt. A fiam albérletben lakik (előtte ő lakott az üres lakásban)jobban tud a mai világban boldogulni, mint a lányom. Például minden évben több hétre elmegy kulfoldre, vállalkozó és többet, keres mint a lányom, aki tiszta anyja. Szülőként érthető, hogy a felesleges lakásba beköltöztetem a lányom?
2023. nov. 1. 21:15
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
88%

Nyilván a lányod jobban rá van szorulva arra a lakásra, mint a fiad.

De a fiaddal mi bajod? Nem vennéd fel már vele újra a kapcsolatot? (A lakástól függetlenül.)

2023. nov. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim válasza:
26%
Szerintem nem kell ezt kérdezni. A lányodnak szüksége van rá? Hát költözzön be. Miért költözne be a fiad, ha neki épp nem kell? Itt nem arról van szó, hogy kivel, milyen a kapcsolatod. Itt arról van szó, hogy kinek van rá szüksége. És ne törődj mások ítélkezésével. Ha Te a lányodnak segíteni szeretnél, és az szívből jön, akkor tedd! Az a baj az ilyen kérdésekkel, hogy mi kívülállók semmit nem tudunk, de ítélkezni azt nagyon a semmi információ alapján. Tedd, amit a szíved diktál, és ne azt, amit vadidegenek ítélete sugall a nulla rálátás alapján.
2023. nov. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
86%
Itt az a sztori, hogy a fiú azért költözött ki, mert azt mondta neki az anyja, hogy el akarja adni és az árát fele-fele odaadja a gyerekeinek. Aztán nem adta el és most a lány lakik ott. Ezt nem bírja már vagy egy éve feldolgozni a srác. Már az egész család szemszögéből volt kiírva ez a kérdés. Nem tudom még miben reménykedik.
2023. nov. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
84%

Ez már volt a lány szemszögéből!


A fiú szemszögéből!


Már vártuk, mikor lesz végre apuka szemszögéből :D


Nem linkelem az előző 3? kérdést.

2023. nov. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
70%
21es, a fiú szemszögéből kéne a fenének egy ilyen anya, majd pelenkázza az édes pici lányokcskája, engem hagyjon békén.
2023. nov. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
11%
6os, orvosi phd-val nem tudtad eltartani magad? Nekem is ez van, phd alatt havi 250 ezer nettót kaptam az államtól, emellé korrepetáltam, havi 150 ezerért.
2023. nov. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
20%

Nálunk is hasonló a helyzet.

Nálunk mindig nővéremet istenítették, engem lenéztek, hogy soha nem viszem semmire.

A sors fintora viszont igencsak megtréfálta szüleimet.

Nővérem 45 éves és nem tud felmutatni semmit, annak ellenére,hogy külföldön dolgozik rohadt jól keres,és még is a legnagyobb vicc, hogy 2 havonta kullog szüleinkhez pénzért mert kifolyik a kezéből. Szüleink rokkantnyugdíjasok..

2* ment férjhez, az első házat váláskor elpotyázta..most sem tud érdemben semmit felmutatni.


Volt idő mikor szüleink le akarták neki választani a fél házat, hogy legyen hol laknia, amire én meg beintettem, hogy még a kispaci picijét.. kapott már eleget amit elherdált. Aztán vagyok én, aki gyerekkora óta hallgatta, hogy fundamentát fizetnek neki, majd lesz egy kis összeg amivel elindulhat az életben, amit végül soha nem láttam, majd le is tagadták. Soha semmit nem kaptam a kopasz seggemmel indultam el albérletbe, aki mindent magának teremtett meg a férjével..

Nekem van saját házam, neki sosem lesz, majd ha szüleinktől megörökli, mert a vége úgy is ez lesz..de legyen vele boldog.

2023. nov. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
85%
Ez a kérdés is volt már korábban, sőt, szerintem többször is, mindig másik szereplő szempontjából feltéve, kicsit megvariálva a pontos kérdést.
2023. nov. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
87%
Jelenleg nem haltál meg, tehát a lakás nem örökség, hanem a tiéd. Te pedig azt csinálsz vele, amit akarsz. tehát igen, beköltöztetheted a gyereked, amelyiket akarod.
2023. nov. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
87%
Kimaradt az a rész, hogy a fiad azért költözött onnan el, mert beetettétek őt, hogy a lakást eladjátok, majd a lakásért kapott összeget elosszátok közte és a lányod közt. Közben elszálltak az ingatlanárak és a csaj nem tudna a pénzből lakást venni, ezért úgy döntöttél, hogy a lányod költözzön oda, de neki nem kell lakbért fizetni, mert ő nem áll jól a anyagilag, sőt, ha jól rémlik a fiad fizette a lányod előző albiját is. Nnna, ezért nem beszél veled a fiad, mert magyarul megmondva átbæsztad a fejét, olyan alapon, hogy ő talpraesettebb. Itt emlékszünk páran veteránok minden ilyen kérdésre.
2023. nov. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!