Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 30évesen aki nem egy település...

30évesen aki nem egy településen él a szüleivel, milyen gyakran beszéltek egymàssal, illetve làtogatjàtok, vagy ők titeket?

Figyelt kérdés
2023. okt. 29. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Apám Nyíregyházán él én meg Budapesten. Több mint 20 éve elvált anyámtól. Évente egyszer találkoztam vele. De havonta egyszer beszélünk telefonon.
2023. okt. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szülők, kb. 80 km. Havonta.

Anyósék, kb. 1000 km, fél évente.

2023. okt. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én szüleimmel nem tartom a kapcsolatot.


A férjem szülei kb. 20 km-re laknak más településen, hétvégente szoktunk találkozni, mi megyünk vagy ők jönnek ebédre.


Ezenkívül általában minden nap beszélünk, vagy inkább videóhívásozunk pár percet, mióta unokák is vannak. Nyilván van olyan, hogy kimarad 1-1- nap.


Jóban vagyunk, kedveljük egymást.

2023. okt. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mivel csak 5km a két település szinte naponta.
2023. okt. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1200 km-re élek - okkal.


Ennek függvényében évi 1x járok haza, akkor is bizonyos rokonok miatt igyekszem nem sokat otthon lenni -, a családom 98%-a sohasem jön.


Beszélni nagyon random. Ha a szüleimre várok, ők talán félévente egyszer válaszolnak az üzenetemre.

Nagynénémmel hetente, de őt szeretem :), mert kedves, normális és nem megmondóember.

2023. okt. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A szüleim elváltak 17 éve.


Apával egy településen élek, vele havonta 1x beszélek telefonon, és kb. 2 havonta benézek hozzá.


Anya 5 km-rel odébb lakik (másik településen) hozzá minimum 1x megyek hetente, de amúgy napi kapcsolatban vagyunk. Van, hogy csak hülyeségeket küldözgetünk egymásnak, de ha valami van, akkor hívjuk egymást.


Én 36/N, a szüleim mindketten 55 évesek.

2023. okt. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!