Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen gyakran latogatjátok...

Milyen gyakran latogatjátok meg a szüleiteket huszonévesek a párotokkal?

Figyelt kérdés

Előfordulhat, hogy külön mentek hazalátogatni a saját szüleitekhez,testvèreitekhez?


Ti nem unjátok a sok utazást?

Nekem már a havi egy látogatás is nagyon fárasztó,három óra hossza csak az odaút és nagyon nehéz mindenki időt fordítani.

Van hogy a párom csaladjához nem is megyek,mert nekem külön van anyám és apám. És nem szeretném őket elhanyagolni.

Néha érzem hogy rosszul esik nekik, alapból furcsának tartja az ő családja ha egy pár külön jár el szabad idejét eltölteni,programozni. Mindig azt hiszik hogy haragszom rájuk,ha éppenséggel nem alszom ott.


Aki minden hétvégén hazamegy a szuleihez, nektek nem unalmas ott lenni? Azt vettem észre ha valki kolis,akkor alap, hogy minden hétvégét a szuloknèl tölt.



2022. dec. 9. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon nem mindegy, hogy egy tanuló huszonévesről van szó, vagy egy dolgozó, esetleg családosról. Amíg egyetemista voltam, addig majdnem minden hétvégén hazamentem (ahogy minden ismerősöm). Általában jött velem a férjem is (akkor még barátom). Mióta dolgozunk, különösen mióta gyerekünk is van, nem érünk rá ilyen gyakran.
2022. dec. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
40 éves vagyok, van férjem és egy gyermekem. Anyósom közel lakik hozzánk, heti 2-3 alkalommal találkozunk, átugrik kicsit suli után unokázni. Édesanyám egyedül él, tőlünk autóval kb. 40 percre, hozzá hetente megyek a fiammal, akkor egy éjszakát ott is alszunk. Férjem ritkábban jön, ő sokszor hétvégén épp dolgozik. Ha nem mennénk, édesanyám csak még jobban befordulna, így sincs túl sok társasága sajnos. :( Ez a rendszer amúgy már sok éve így működik nálunk.
2022. dec. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Mi 2-3 hetente járunk szüleinkhez. Felváltva mikor kiéhez. Vagy ha valami dolgunk van ott, vagy program.

Mi is messzebb lakunk, az én szüleimtől 2,5 órányira, párom szüleitől 1,5 órányira.


23/L, 26/F

2022. dec. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Heti 1-2
2022. dec. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%

Pár havonta.

Előfordul, hogy külön megyünk a szüleimhez.

Anyukámnak mentális problémái vannak és folyton ingadozik a hangulata, hogy melyikünknek a jelenlétét tűri el.

Előtte felhívjuk telefonon, hogy kiderüljön milyen a helyzet.

Ezzel olyan is előfordul, hogy párom nélkülem megy anyukámhoz aki olyankor elkezdi győzködni, hogy szakítson velem mert sokkal jobbat is találhat.

Elég fárasztó tud lenni.


Párom szüleihez együtt megyünk de velük nagyon jól ki lehet jönni.

2022. dec. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Van hogy havonta, van hogy 2 hetente.

Az ő szülei itt laknak pár utcával arrébb, bármikor átmehetne hozzájuk, de nem gyakran megy. Én szoktam noszogatni, hogy menjünk..

2022. dec. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%

Kulfoldon lakunk es eddig nem jartam otthon sokszor foleg a covid alatt. A terveim szerint evente 1szer megyunk majd par hetre. A felesegem is jon mindig velem, pedig o kulfoldi, nincs semmi kotodese Magyarorszaghoz, csak szeret utazni.

A tesomek kb 1-1,5 oranyira laknak es ok mennek a baratjaval minden honapban legalabb egyszer de volt olyan hogy egyedul ment a tesom.


Aztan vannak ismerosok akik minden heten mennek akar tobbszor is. Ismerek olyat aki az apjaekkal szembe levo hazat vette meg :D Nagybatyam pedig a mamaek mellett epitett, igy ok napi szinten lattak egymast.


Szoval attol is fugg hogy milyen messze laksz a szuleidtol. En a vilag masik oldalan elek, igy nem olyan egyszeru csak atrepulni az oceant mert nagyon koltseges es faraszto az utazas. Aki pedig 1 varosban lakik a szuleivel az minden hetvegen el tud menni, de ismertem olyat is aki minden reggel ment a szuleihez munka elott, ott megreggeliztek, kaveztak es onnan ment dolgozni, a munkabol pedig egyenesen haza.

2022. dec. 10. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Anyámhoz pár naponta benézünk. Közel lakik hozzánk. Apám nem él, de ha élne se mennénk hozzá. A párom szüleihez én kb 4 éve nem járok, utálom őket. Ő napi szinten találkozik velük.
2022. dec. 10. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
32%

Évi 2-3x max. 1000+ km-re élünk. Már a karácsonyi kötelező látogatásról is leszoktunk (köszi, Covid :) ), aminek mondjuk épp nagyon örülök.

Agybaj, ami akkor ment a vonatokon, ezer emberrel, meg Mo-n belül utazni az ünnepi menetrend miatt kész rémálom volt.


Azóta elmegyünk valamikor ősszel, viszünk ajándékot, a karácsonyt meg itthon töltjük kettesben, nyugiban.


A szülőket külön is látogatjuk, nem vagyunk összenőve :)

2022. dec. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem értem a lepontozókat. mi rosszat írt itt bárki is
2022. dec. 10. 10:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!