Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy értessem meg anyámmal,...

Hogy értessem meg anyámmal, hogy attól, hogy nem tetszik neki a stílusom, nem kell kvásnak neveznie az öltözködésemet?

Figyelt kérdés

21 vagyok, kezdjük ott, tehát nem is abban a korban vagyok, hogy feltétlenül bele kelljen dumálnia. Az meg már más kérdés, hogy többnyire igaza sincs. Mindenre azt mondja, hogy kvás, ami neki nem tetszik.

Csak pár dolog, amire beszólt:

- ing(akár férfi, akár női), amibe még kétszer beleférnék,

- nyakig begombolt galléros póló, aminek szerinte csúnya színe van

- magassarkú hétköznap, akár csizma is lehet

- tövig visszavágott piros köröm

- combközépig érő, bő pizsamanadrág

- vállpántos felső

- tenyérnyivel térd felett érő szoknya

- feneket még éppen takaró nadrág kutyasétáltatáskor, a falu határán túl, a gáton

- magasított derekú bikini


Nem érdekel az agymenés. Nem fogom miatta lecserélni a ruhatáram. Felnőtt vagyok, nappali tagozat mellett eltartom magam, összesen 1-1,5 hónapot vagyok otthon az évben, azt se egyben. Teljesen indokolatlan a beleduma.

Az meg kifejezetten röhejes, amikor arra a ruhámra mondja, hogy "kvás", amit még a muszlim lakótársam/barátnőm is felvesz, ha épp úgy cserélgetjük a cuccainkat.


2023. okt. 28. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Mondjuk, mond el neki is, amit ide leírtál!
2023. okt. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Ha önálló felnőtt vagy, és csak ilyen keveset vagy otthon, akkor mi a fenét foglalkozol azzal, hogy mit szólogat be az öltözködésedre?
2023. okt. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

"Hogy értessem meg anyámmal"

"Nem érdekel az agymenés."


Nem érzed az ellentmondást?

Ha nem érdekelne anyukád véleménye, akkor tudomásul vennéd, hogy ő így gondolja és szép csöndben menne tovább az élet. De téged nagyon is érdekel, hiszen meg akarod vele értetni, hogy ez nem olyan öltözék, mint amilyennek ő gondolja.


Innentől válik komikussá a "felnőtt vagyok" tagmondatod. Nem, te még lélekben egy lázadó kamasz vagy. Ha felnőtt lennél, akkor nem húznád föl magad annyira, hogy egyáltalán billentyűt ragadj és kérdést írj ki róla.

2023. okt. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Mondjuk teszel arra, amit mond és továbbra is úgy öltözöl, ahogy akarsz. Esetleg még meg is mondod neki, hogy nem érdekel a véleménye, te ezt akarod hordani.
2023. okt. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
21 évesen nem kell emgértetned vele.
2023. okt. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Itt nem azzal van a baj, hogy az anyuka mit gondol, hanem azzal, hogy szóvá teszi, feltételezem sokszor. Attól nem lesz valaki kevésbé felnőtt, hogy nem akarja századszor meghallgatni ugyanazt.
2023. okt. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Tudtam, hogy megint te vagy az :D Nem válaszolok, mert felesleges, úgysem hasznosítasz belőle semmit.
2023. okt. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

Nem érdekel az agymenés. Nem fogom miatta lecserélni a ruhatáram. Felnőtt vagyok, nappali tagozat mellett eltartom magam, összesen 1-1,5 hónapot vagyok otthon az évben, azt se egyben. Teljesen indokolatlan a beleduma. - ha nem érdekelne, nem írnád ki átlag kéthetente ugyenezt a panaszáradatot :D


De hát anyucid még abba is beleugat, hogy mit eszel, akkor miről beszélünk.

2023. okt. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 aranyos121 ***** válasza:
100%
Anyud azt se tudja hogy mi az hogy k*rvás öltözet, ha egy ingre is azt mondja hogy az. Én meg mondanám neki hogy tartsa meg a véleményét. Ha erre nem hajlandó, akkor úgy bánnék vele ahogy ő velem. Haza se mennék. Ő nem anya. Ha nem fogad el téged olyannak amilyen vagy, akkor neked se kell. Mérgező embereket el kell engedni. És nem kifogás az hogy "felnevelt". Egy gyenge jellemű ember mond ilyet. Mint aki benne ragad egy bántalmazó kapcsolatban és mentegeti a párját. Nem kell senkit se mentegetni. Az hogy felnevelt az az ő döntése volt, nem te kérted hogy a világra gyere. Ez nem jár automatikusan azzal hogy szeretned kell, azt ki kell érdemelni. Ezt csak azért írom mielőtt valaki nekem esne hogy hogy írhatok ilyet mert hát csak az anyja :D
2023. okt. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
61%
En beolvadok anyadnak,ha fizetsz erte. N
2023. okt. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!