Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell megnézni/bámulni...

Miért kell megnézni/bámulni azt az embert tömegközlekedésen/utcán aki kicsit vékonyab csunya arcú és semmilyen az öltözködése? Úgy, hogy azért rengeteg ilyen ember van azt tegyük hozzá. Ha valaki nem tetszik minek nézegeted nem értem. 22f

Figyelt kérdés
2020. aug. 17. 03:48
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Mindenkit megnéznek,csak vannak akiket nem érdekel.
2020. aug. 17. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Figyelj, nem vagy te egy kicsit paranoiás?
2020. aug. 17. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Az ilyen embereket amit leirtal, nem szoktam bamulni, esetleg annyi fordulhat elo, hogy pont ranezek (mivel bameszkodom ossze-vissza), es o ezt a pillanatot elkapja. Olyankor felrenezek, de a masik fel nyilvan nem tudja, hogy nem ot perce bamulom, csak epp akkor neztem en is ra, amikor o ram.
2020. aug. 17. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%
Ez csak Magyarorszagon szokas. Koltozz barhova kulfoldre, munkat is konnyebben kapsz, anyagilag es erkolcsileg is jobban megbecsulnek, egyenragukent kezelnek minden helyzetben, es a kutya sem fog megbamulni.
2020. aug. 17. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha vmi takargatni valod van az vonnza legjobban valahogy.


Nekem volt egy baleseteme gyszer es veralafutasos lett a szemem alatt de irto hanyinger ronda.

Alapozoztam stb alig fedte le.

Mindenhol ugy közlekedtem hogy allandoan jobbra balra masfele neztem mint az aki szembejött mellettem ment el stb.

Buszon ülve bamulva ki az ablakon kezem mintha gondolkodnék a szemem takarva (mint amikor ujjunkkal mehfogjuk a homlokunk lasd a gondolkodo ember szobrot is)


Annyi de annyi hosszas megbamulast kivancsi tekintetet, utànam forgàst, fürkèszést, en soha maskor nem kaptam, csak aznap.


De tipikus az is ha oran/munkahelyen nem akarok valamihez hozzaszolni es lapulok,rittig csak engem szolitanak fel miközben ott àll 20 màsik.


Ez vmi murphy.


Szoval magambol kiindulva minel jobban el akarnal tünni annal jobban hivod magadra a figyelmet.

2020. aug. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én teljesen természetesen felszállok leülök telefonozok és leszásszol. Mi olyan furcsa ebben
2020. aug. 17. 16:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!