Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Nektek milyen az...

Lányok! Nektek milyen az öltözködésetek, a stílusotok? Fiúk, nektek mi tetszik egy lányon?

Figyelt kérdés

2014. aug. 17. 20:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
19%
Túl egyedi, nem nagyon tudom leírni:D talán hard, sportos,street keveréke:)igazából nem érdekel, hogy mit gondolnak rólam, de senki kedvéért nem lennék rózsaszín cicababa:P
2014. aug. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
26%
Már megint te, te perverz állat?!
2014. aug. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Enyhén rock, tehát nincs azért acéltalpas bakancs..., egyszerűen öltözködöm, nem nagyon szeretem a flittereket, csilli-villi ékszereket... Szeretem az ingeket is, szeretek elegánsan is öltözködni mellé.
2014. aug. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
31%
póló, nadrág és nike cipő. hihetetlen egyedi a stílusom, tudom jól. amúgy a fiúknak a jó alak, főként a jó segg meg a jó mell jön be:D nem az, hogy lila a farmerom vagy kék.
2014. aug. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%
Egy alternatív-vintage keveréknek mondanám. Szeretem a virágmintát, az aranyos ruhákat, de ugyanakkor felveszek egy szaggatott farit bakanccsal és szétvágott bandás pólóval is. Cipőnek pl. Vanst meg Martenst hordok, de van pár király magassarkúm is. A hajam is fontos része a stílusomnak, fel van nyírva oldalt és a rövid rész fehér, bár most gondolkozok a következő "akciómon" :D
2014. aug. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
43%

kicsit vintage, kicsit rocker, kicsit divat szerint. Imádom az ilyen szoknyákat: [link]

nyomott mintás pólókat, csőfarmert, ujjatlan blúzokat (ilyesmit: [link]

egyébként minden jöhet ami szegecses, fekete-fehér mintás, farmer vagy nagyon színes (főleg piros vagy királykék). Cipőben tornacipő vagy oxford fazon ( [link] - ilyesmim van pirosban). Viszonylag sok ékszert hordok ( több gyűrű, fülbevaló, sok karkötő).

Három dolog van amit nem vagyok képes hordani: tűsarkú cipő, rózsaszín bármi, strasszos, csillogós bármi. 16/L

2014. aug. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%
Grunge.
2014. aug. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Amolyan goth-metál-rocker-boszorka. Na, ez így biztos érthető :D

Jórészt sima fekete felsők, de vannak koponyásak, csíkosak meg pöttyösek is fekete alapon. A felsőim testhezállóak, nem szeretem azokat, amik "lógnak".

Van néhány fűzőm, rendes, utcára hordható darabok, nem átlátszó fehérneműfűzők.

Nadrágból sima fekete cső- vagy egyenes szárú farmereket preferálom. Meg van keményen 2 darab rövidgagyám, azokat is hosszúnadrágból alakítottam át.

Sok szoknyám van: csipkések, tüllösek, fűzősek, fodrosak, madeirásak, kockásak. Mind A vonalú, térdig vagy térd fölé érnek.

Vastag pulcsiból van elegánsabb kötött féle, de van zippzáros-koponyás is.

Lábamra vagy acélbetkósat vagy betét nélküli bakancsot veszek, kivéve, ha meleg van, mert akkor gladiátorszandált.

Hűvösebb időkben felkapok egy bőrdzsekit (rendes bőrdzsekit, nem divatműbőrt), télire van egy hosszú fekete szövetkabátom.

2014. aug. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Egyedi, alter dolgokat hordok, de inkább a finomabb, nőies vonalon. Tehát nincs bakancsom, fél cipőket hordok, nyáron sarut.

Mindenféle színes, virágos, szép mintás felsőim, ruháim vannak. Szívesebben járok ruhában, mint póló-nadrágban. Télen néha felveszek vastag, pamut harisnyát kordbársony rövidnadrággal.

Szeretem a kiegészítőket, nyaklánc kb mindig van rajtam, karkötőket is gyakran hordok.

2014. aug. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

#2: ?? What??? Egy 16 éves lány vagyok, nem egy perverz állat... összekeversz valakivel.

2014. aug. 17. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!