Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Nektek milyen az...

Lányok! Nektek milyen az öltözködésetek, a stílusotok? Fiúk, nektek mi tetszik egy lányon?

Figyelt kérdés

2014. aug. 17. 20:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
2014. aug. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

mindenféle színt szívesen hordok

én általában kicsit csajosabban,elegánsabban,nőiesebben öltözködök

de nekem is vannak olyan napjaim amikor pl. nincs máshoz kedvem,mint hogy felvegyek egy szaggatott farmert bőrdzsekivel:DD

2014. aug. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem amolyan letisztult, elegáns :D szeretem a kötött pulcsikat és a csizmákat. A feketét is nagyon szeretem, de sötét hajam van és még jobban 'szomorúbbá' teszi a kinézetem, ezért ritkán hordom. :/
2014. aug. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
ált egyszínű/csíkos ujjatlanok, nagyon néha mintás póló, sima farmer, egyszínű converse.. főleg a barna, fehér, fekete, szürke, kék színeket szeretem....de imádom az ékszereket mindet magam csinálom... nagy álomfogós nyaklánc, mindenféle fonott-csomózott karkötő/bokaláncmeg rojtos öv.. pa hajamban pár tincs fonva van, meg van benne vmi színes, csomózott fonaldarab :P persze néha én is szeretek szoknyát venni vagy elegánsan öltözni, nag ritkán összefogni a hajat.. :P stílust nem tudok mondani magamról.. n
2014. aug. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Legutóbb emo-goth-rocker-punk anomáliának lettem nevezve.

Amúgy emo.

2014. aug. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
én utánozhatatlan vagyok :DDDDD de nem is akar senki utánozni :D faja.
2014. aug. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!