Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám jogosan ordibál velem...

Anyám jogosan ordibál velem mert gyógyszerre költöttem a pénzem?

Figyelt kérdés

Szerda óta nagyon rosszul vagyok, egy elég keény megfázást sikerült benyelnem. Anyám csak és kizárólag az algopyrinben hisz, más gyógyszer nála szóba sem jöhet, szerinte azok kamu szarok. Tegnap reggel alig kaptam már levegőt és felhívtam őt (munkában volt), hogy hol van a Neo Citran, amit anno 2 éve vettünk. Elmagyarázta kb-ra a helyét hogy merre lehet, de 1 óra keresés után feladtam, mert nem találtam sehol sem a szekrényben ezért kimentem és vettem egy újat 4500 ft-ért mert muszáj volt bevennem belőle. Teljesen kiakadt rám, hogy hogy lehetek ennyire hülye, hát ott kell lennie a helyén, meg amúgy is miért nem algopyrint használok. Egy fél óra keresés után megtalálta, de sokkal jobban el volt rejtve, én soha nem találtam volna meg... Azóta még mostanáig is üvöltözik róla velem és olyanokat mond, hogy szúrjam ki a szemem mert nem látok tehát akkor mi szükségem van rá...

Aztán ugyanezt csinálta azzal is, hogy vettem egy Otrivin extra orrsprayt ma 3500 ft-ért, mert kibírhatatlan már a bedugult orrom. Erre Ő meg leugoatott, hogy miért nem Nózit vettem 300ft-ért a DM-ben, hát ugyanaz a hatása. Még most is üvöltözik velem...

Aztán most eszembe jutott, hogy kéne az elektromos fogkefémnek venni egy új fejet ha abbamarad a betegségem, meg amúgy is április óta ugyanazt a fejet használom, már ideje lenne lecserélni. Erre anyám üvöltözik velem, hogy ne merészeljek még arra is költeni mert HÓTBIZTOS hogy vettünk tartalék fejet, de én egyáltalán nem emlékszem erre, a doboza meg teljesen üres a fogkefének. 1 óra közös keresés után én feladtam mert sehol nincs meg az a hírhed pótfej, de anyám köti az ebet a karóhoz, hogy biztos van valahol, de én a fejemet tenném rá, hogy nincs mert emlékeznék rá ha vettünk volna.

Azért is mérges rám, mert ámbár a saját pénzemet használom, már 1 éve nem dolgozom és nincs bevételem és nem akarja, hogy költsem feleslegesen a pénzem és szerinte ez mind felesleges kiadás. Jogosan van kiakadva?



2023. okt. 7. 18:16
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
65%
20-as, a kérdező örüljön, amiért anyuka ELTARTJA őt... az én gyerekem lenne ennyire lelkes, már zárat cseréltem volna.
2023. okt. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
28%
Hat pont errol beszelek... a draga anyukanak is elobb kellett volna mar meghuznia a hatarokat, nem pedig a gyuloletet ilyen orult viselkedesben szublimalnia. De ugy latom, ti is erzelmileg fogyatekosok vagytok. Az anya is hibas, amiert belement az alkuba!
2023. okt. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
21%
Keptelen az anya megfeleloen, nyiltan kommunikalni az elvarasait, es ezert debil elmebeteg modon viselkedik a felgyulemlett frusztraciojabol kifolyolag. Ami egyebkent lehet jogos, de az erzelmileg fogyatekos dolog, ahogy megnyilvanul emiatt..m
2023. okt. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
29%
#13as:köszi nagyon hasznos volt.De meg ha tudsz még írhatsz le pár olyan gyógyszert aminek van olcsóbb változata ha szeretnéd.
2023. okt. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
47%
24 Ne Offolj!
2023. okt. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
27%
A kérdező anyja meg örüljön, hogy még van aki rányitja az ajtót a bunkó fejére!
2023. okt. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
67%
26-os, tehát az anyuka a bunkó, aki eltartja a dolgozni lusta gyerekét. Értem... Te nem vagy százas, de semmi gond :D
2023. okt. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
72%
#27 Igen, a kérdező anyja a bunkó, mert minősíthetetlenül a beteg, dolgozni képtelen gyerekével. Te meg egy áldozathibáztató idióta vagy, aki még védi is ezt a toxikus nyomorultat.
2023. okt. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!