Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » A mamámtól kaptam egy gyűrűt....

A mamámtól kaptam egy gyűrűt. Gyógyszerre kéne pénz és megfordult a fejemben, hogy eladom. 'Gonoszság' lenne?

Figyelt kérdés
2014. máj. 11. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Milyen gyógyszerre?
2014. máj. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Az! Kérj kölcsön pénzt! Ugysem kapnál érte amennyit ér, és akkor az eszmei értékről nem is beszéltünk, már ha fontos neekd!
2014. máj. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

egy árva filléred sincs, csakis az jöhet szóba, hogy eladd? inkább ennék száraz kenyeret, vagy azt sem.

Ha mégis pénzzé akarod tenni, akkor inkább add zaciba, és majd kiváltod, bár én hülyeségnek tartom az ilyet.

2014. máj. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha nem szeretted a mamádat, akkor nem gonoszság
2014. máj. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Attól függ, milyen gyógyszerre kell. Ha fontos és létszükséglet, máshonnan nem tudsz kérni, akkor szerintem bocsánatos bűn.

Én is eladtam egy a nagymamámtól kapott pecsétgyűrűt, (többet kaptam érte mint a zaciban kaptam volna), mert a legkisebb gyermekünk nagyon beteg lett és egy hónapon belül majdnem 90000Ft ment el gyógyszerre, spec. tápszerre és élelmiszerekre és persze a dokiknak. Ezt hirtelen semmi másból nem tudtuk finanszírozni, pénzzé tettünk mindent, amit tudtunk. Én mondjuk elmondtam a mamámnak, mert nagyon bántott a dolog, de ő azt mondta, hogy nagyot csalódott volna bennem, ha nem a dédunokáját részesítettem volna előnyben, hanem egy "kacatot".

2014. máj. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
9%
utolsó, csak fizetős orvoshoz tudtatok menni?
2014. máj. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
8%
NE ADD EL!!! Gondolj bele, egyszer milyen sokat fog érni...
2014. máj. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!