Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Félek, hogy elveszítem Édesany...

Félek, hogy elveszítem Édesanyámat? (!)

Figyelt kérdés
Édesanyám 74 éves, már nem élek a szüleimmel régóta (41 éves vagyok)de közel lakunk egymáshoz, minden nap átmegyek hozzájuk emiatt. Édesanyám az utóbbi időben nagyon fáradékony lett, a mindig magas vérnyomása alacsony lett, néha pánikrohamai vannak, gyakran szédül, étvágya nincs, magába roskad, és szomorú, gyenge. Olyan, mintha hirtelen nagyon sokat öregedett volna. Kb egy hónapja volt orvosnál, kivizsgálásokon, és érszűkületen kívül semmilyen súlyos gondot nem találtak. Ezek a gondok viszont amiket írtam, aggasztóak. Rohamosan öregszik. Szeretem őt, ő pedig engem, mindig mindenben számíthattunk/számíthatunk egymásra. Látom rajta hogy fél. Ha kórházba kellene mennie, már össze van készítve a ruhája. Én mindig ott vagyok neki, reggel miután felkeltem, reggeliztem, kivittem a kutyámat, megyek is hozzá. Volt hogy ott is aludtam náluk. Lemosdatom, megfőzök, vagy közösen megfőzünk, és számíthat rám. Viszont egyre gyakrabban előjön bennem a tudat, hogy el fogom veszíteni, és az is, hogy mi lesz ha akkor megy el, amikor nem vagyok ott? Úgy érezném, cserben hagyom.
2023. szept. 11. 22:02
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Holnap engedik haza, de úgy, hogy annak ellenére hogy nem csináltak neki alsó tükrözést! Emésztőszervi vérzése volt azt mondták, de nem tükrözték meg alulról!
2023. szept. 17. 19:33
 32/33 anonim ***** válasza:
És már jobban érzi magát?
2023. szept. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
Sápadt nagyon. Reggelente magas vérnyomása van, ami nap közben leesik 100 alá. Jobban nincs mitől lennie, mert lényegében azt sem vizsgálták ki, hogy mitől van belső vérzése.
2023. szept. 18. 08:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!