Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Melyik nagymamád és nagypapáda...

Melyik nagymamád és nagypapádat szereted jobban? Van itt olyan aki anyai vagy apai ágon egyetlen unoka?

Figyelt kérdés
2023. aug. 7. 05:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnék dönteni.
2023. aug. 7. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyikhez sem kötődök/kötődtem. Az apai nagymamám már nem élt, amikor születtem, és az apai nagyapám is nagyon idős volt már, alsós általános iskolás voltam, amikor meghalt, nincs róla sok emlékem. Anyai nagyapám egyszerű ember volt, könnyen irányítható, gyorsabban eljárt a keze, mint a gondolatai, anyai nagymamám meg gonosz, ő még él, de nem tartom vele a kapcsolatot.
2023. aug. 7. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkoromban az apai nagymamámhoz kötődtem jobban, de aztán ahogy nőttem és jobban megismertem, inkább már az anyai nagymamámat szerettem jobban. Nagypapák terén pedig fordítva. Anyai ági nagypapámat szerettem, de miután meghalt már csak az apai ágit tudtam szeretni.

Egyik ágról sem egyetlen unoka vagyok. Van egy testvérem, illetve több unokatestvérem. De én vagyok a legidősebb közöttük.

2023. aug. 7. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Apai nagyszüleimet nem ismertem, anyai ágon én voltam az egyetlen unoka, de már nem élnek a nagyszülők. Mamámat ismertem csak, őt szerettem.
2023. aug. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
En egyetlen unoka vagyok es imadom
2023. aug. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%
Anyai nagyszüleimet szeretem jobban, apai nagyapám is szerettem, de nagymamàmmal nem tartjuk a kapcsolatot
2023. aug. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyik nagyapámat sem ismertem már, apai még azelőtt meghalt hogy anyám és apám találkozott volna, anyai pedig amikor olyan másfél éves lehettem. Nagymamákból először anyaihoz ragaszkodtam jobban, ő többet foglalkozott velem. Aztán ő meghalt, egy olyan 11 éve és egyedül maradt az apai nagymamám. Végül hozzá is nagyon ragaszkodtam és őt is megszerettem. Tény kevesebbet foglalkozott velünk, de azóta már látom mennyire szeretett minket. 1 hónapja hagyott itt minket ő is.
2023. aug. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyiket sem 🤷‍♀️


Anyai nagyanyám egy rohadék. Anyát nem 1x feljelentette, konkrétan a saját házunkat el akarta perelni tőlünk.


Apa meghalt 3 éves koromban. Az ottani nagymamám addig érdekeltem. Kijelentette mamám, hogy mivel apa már nincs, rám sem tart igényt. Pedig egyedüli unokája voltam.

Papámat sosem láttam.

2023. aug. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Anyai nagymamámat. Csodálatos, rendkívüli asszony volt, okos, modern gondolkodású. Egyetlen unokája voltam. Apai nagyanyám teljesen idegen volt számomra, messze is élt tőlünk. Neki rajtam kívül még hat unokája volt. Mindkét nagypapám még a születésem előtt meghalt.
2023. aug. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is egyetlen unoka voltam.

Szerencsére mindegyik nagyszülőmet ismertem és végigkísérték a gyermekkorom, a nagyik még tovább is. Nagyon szerettek és én is őket. A legtöbb időt az apai nagymamámmal töltöttem.

2023. aug. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!