Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vajon gaza van Anyának, vajon...

Vajon gaza van Anyának, vajon tényleg egy totális csőd vagyok?

Figyelt kérdés
Hosszú munkanélküliség után felvettek egy közüzemi céghez telefonos értékesítőnek ahonnan egy hét után elküldtek mert nem tudtam elég plusz kényelmi szolgáltatást eladni az ügyfeleknek, csak nagyjából fele annyit mint mások. Azt mondta a főnököm, hogy ne raboljuk egymás idejét és elküldött. Anya pedig teljesen ki van rám akadva, mondta kidob itthonról, hogy még egy ilyen könnyű munkával is felsültem ahol csak telefonálgatni kell az ügyfeleknek, nem tudja elképzelni mégis mi olyan nehéz egy ilyen munkában barátnői is dolgoztak ilyen helyeken őket érdekes nem rugták ki. Azóta folyamatosan rámjön a sírás és egy egy lúzernek, egy senkinek érzem magam.
2023. júl. 28. 20:29
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
*igaza
2023. júl. 28. 20:32
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
ebben nem voltál sikeres, ezer más dologban még az lehetsz.
2023. júl. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ebben én sem lennék sikeres, pedig alapvetően egy sikeres embernek tartom magam az élet több területen is. De telefonos értékesitokent engem első nap kirugtak volna, annyira távol áll tőlem ez a dolog.


Semmi baj. Próbálni kell több dolgot és valami jól be fog jönni.

2023. júl. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az értékesítés egyáltalán nem könnyű. Ha nincs hozzá dumád akkor nem jutsz vele semmire és kb az emberek 80-90%-a kb alkalmatlan komoly értékesítőnek. Ez ilyen készség meló, vagy jó vagy benne vagy reménytelen. Az igazi munka nem ilyen. Bemész valahova, megcsinálod a napi feladatokat aztán x óra múlva mész haza. Az azért jóval több embernek fekszik! :)
2023. júl. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A korábbi dolgokat nem írtad, de valószínűleg ő jobban el van keseredve, mint te és szerintem csak idegességében mondta ezt. Lehet hogy már nem az első próbálkozásod volt és úgy érzi, hogy csak kifogásokat gyártasz. Ezt te tudod, hogy lehet e benne igazság. A másik része pedig az, hogy az ilyen telefonos értékesítő munkánál én magamnak nem tudnék rosszabbat elképzelni. A személyes tapasztalatom az, hogy rendszeresen megkeresnek olyan értelmetlen és erőltetett dolgokkal, természetesen munkaidőben, a legalkalmatlanabb helyzetekben és győzködnek valami baromsággal. Nagyon utálom az ilyesmit. Fogalmam sincs van e ettől eltérő telefonos értékesítés, de az biztos, hogy inkább végeznék bármilyen munkát, csak ezt ne kelljen.
2023. júl. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat.

Ötös, eddig egy kis papírboltban dolgoztam, nagyon szerettem viszont mikor elszálltak a rezsiárak a főnököm bezárta és azóta nem találtam sajnos munkát, nem vettek fel sehova. Én nem érzem úgy, hogy kifogásokat gyártottam volna, ráadául nem én mondtam fel, hanem elküldtek. És igen, sajnos annak ellenére, hogy ez egy komoly nagy cég, itt is az ilyen piaci kofa jellegű rátukmálós értékesítést kellett folytatni és győzködni az ügyfelet hogy igényelje a plusz szolgáltatást

2023. júl. 28. 20:51
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád "nem tudja elképzelni mégis mi olyan nehéz egy ilyen munkában", és ezért nem érti, hogy miért nem megy mindenkinek. Viszont mivel ő még nem próbálta, nem kéne azt mondania, hogy nem nehéz.
2023. júl. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%

Valószínűleg ő is ugyanúgy el van keseredve, hogy ennyire nem jön össze neked most épp a munka, DE: a telefonos érétkesítői állások nagy része arról szól, hogy ótvar módon át kell baszni az "ügyfelet", olyanokat hívogatni akik azt se tudják honnan van meg nektek a telefonszámuk és kb. 80%-ban jutalékos alapon működnek. Hetente szórják ki az embereket, vetésforgóban mennek oda a balga újak a beetetésre, aztán aki ebben véletlenül tényleg jó, az valószínűleg egész életében MLM császárnő vagy hasonló volt. Tehát épp emiatt nagyon ne legyél elkeseredve, ennél csak jobbat találhatsz, mert ez nem igazi munka volt. Örülj, hogy egy hét után elküldtek és nem húztál le mondjuk egy hónapot úgy, hogy utána közölték, hogy "ja bocs, nem termeltél elég profitot, nincs lóvé". Én voltam olyan interjún anno, ahol ez lett volna a forgatókönyv. :'D Csak szerencsére volt elég eszem rákérdezni és élből kiderült az összes turpisság, hiába hirdették úgy, hogy "fix havi fizetés" :')


Bocs a kitérő miatt, csak felmegy bennem a pumpa ha meghallom/olvasom azt, hogy "telefonos értékesítő".

2023. júl. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Kimaradt: tehát ahogy előttem is írták, nem, abszolút nem könnyű munka. Ehhez valamiféle anyaméhben veleszületett mágikus képesség kell.
2023. júl. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
96%
Majd jön új lehetőség.
2023. júl. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!