Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen gyakran beszéltek a...

Milyen gyakran beszéltek a szüleitekkel?

Figyelt kérdés
Olyanoktól kérdezem akik nem velük laknak. Kíváncsi vagyok, hogy az, hogy engem naponta felhívnak pár percre átlagos-e, vagy csak mi beszélünk ennyiszer.
2023. ápr. 24. 19:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%

Mig 300 meterre laktam akar 2 hetig se beszeltunk vagy talalkoztunk.

Kulfoldrol meg heti egyszer telefonalunk 20 percet.

2023. ápr. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap.
2023. ápr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

100 km-re koltoztem, (5 evvel ezelott) minden nap beszelunk.

Barati a viszonyunk, nincs szamonkeres, masik eletebe valo bele szolas stb. En igy nottem fel, hogy ez a normalis

2023. ápr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én szüleimmel nem tartjuk a kapcsolatot.


A férjem szüleivel naponta-kétnaponta beszélünk (heti egyszer találkozunk), velük jóban vagyunk, mondjuk ott is főleg anyóssal beszélünk, én nagyon szeretem öt, amolyan anyám helyett anyám :)


Igazából mióta unoka is van, azóta nem csak telefonálunk, hanem videochatelünk is pár percet általában.


De szerintem ez a normális, nem az, ami az én szüleimmel volt, hogy mikor tartottuk is a kapcsolatot, már havi egyszer is kényszerből hívtam fel őket.

2023. ápr. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Naponta.
2023. ápr. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Napi szinten beszélek anyámmal (apám nincs). Néha telefon, Néha csak sms vagy kép.
2023. ápr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hetente 1-2 alkalommal beszelünk. De van hogy csak írunk egymásnak, hogy minden oké e.
2023. ápr. 25. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
10 kilométerre lakunk egymástól, havonta, kethavonta egyszer megyünk fel hozzájuk, akkor beszélgetünk. Szeretem a szüleimet, de nagyon nehezen viselik, hogy leváltam és önálló véleményem van, emiatt jobb tartani a távolságot. 30/N
2023. ápr. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem volt különösebben jó vagy szeretetteljes a kapcsolatunk. 150 kilométerre lakom, évente kb. kétszer megyek. Telefonon kéthetente beszélek anyámmal (már csak ő él).
2023. ápr. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig telefonálás, sokszor inkább írásos üzenet vagy képek. Van, hogy egy héten többször is, van, hogy 2 hétig sem. Mikor hogy jön ki. Amikor a teljesen eseménytelen hétköznapokat toljuk, akkor nincs miről beszélgetni. Azért nem hívjuk fel egymást, hogy arról beszéljünk, milyen az időjárás vagy ki mit főzött, mert az ilyen semmiről beszélgetést egyikünk sem élvezi. Élőben jobb egyébként, úgy akkor is van téma, ha nincs. Valószínűleg egyszerűen nem vagyunk azok a telefonáló típusú emberek, főleg én. 5 km-re lakunk, kb. 2 hetente megyek hozzájuk.
2023. ápr. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!