Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Milyen gyakran találkoztok a...

Milyen gyakran találkoztok a szüleitekkel, és milyen gyakran beszéltek telefonon?

Figyelt kérdés
(Akik már külön élnek.)
2012. aug. 27. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap beszélek anyukámmal. És általában hetente, kéthetente találkozunk. (45km-re lakunk)
2012. aug. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
130 km-re lakom, átlagosan másfél havonta látogatom meg őket, anyukámmal hetente beszélünk telefonon, apukámmal csak ímélt váltok, ha van valami, amit meg kell beszélnünk.
2012. aug. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
70 kmre költöztünk a szülőktől. Kb. 2 havonta látogatunk haza. Telefonon nagyon ritkán beszélünk kb. havi 1-2 alkalommal, mert apuval és a húgommal a facebookon ingyen tudunk beszélni.
2012. aug. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

3. vagyok


Az kimaradt, hogy mi azért járunk ritkábban haza mert jelenleg egy fizetésből élünk..

2012. aug. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hetente/kéthetente egyszer beszélünk és negyedévente hazajárok egy hosszúhétvégére (650km)
2012. aug. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

apuci megcsalta anyucit, 6 hónapig titkolta és mikor lebukott (mert nem ő ismerte be) akkor azonnal elköltözött. egy ideig 1-2 hetente beszéltünk, de mostanára addig jutottunk, hogy a nyáron kb 2-3 alkalommal láttuk egymást. telefonon 1-2 hetente beszélünk, mindig ígérget. próbálok pozitív maradni, de szívem szerint megszakítanám a kapcsolatot mert egyikőnk sem igazán akarja, attól, hogy nem mondjuk ki, és sosem tudtam igazi apaként rá nézni, szóval nem lenne nagy veszteség. anyukám miatt tartom a kapcsolatot. nem akarja, hogy apa nélkül maradjak, de de ami sosem volt, azt nem tudom elveszteni.


látjátok, így kell magatokat sajnáltatni :D

2012. aug. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem nagyon értem kedves utolsó, hogy ki sajnáltatta magát?
2012. aug. 31. 10:23
 8/9 anonim válasza:
magamra értettem.
2012. aug. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi 320 km-re lakunk a szüleimtől. Kéthavonta egyszer megyünk haza, telefonon minden nap váltunk néhány szót. Párom édesanyja 20 km-re lakik, de ő nem nagyon szereti ha odamegyünk a pasija miatt. vele havonta egyszer futunk össze egy fél órára. telefonon heti egyszer beszél a férjemmel.
2012. okt. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!