Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ezt a ti szüleitek is csinálták?

Ezt a ti szüleitek is csinálták?

Figyelt kérdés
Papám egy nem valami jó ember, és ha valami olyat csinálok ami szerintük nem jó vagy nem értek egyet akkor azt mondják olyan vagyok. Ezzel mit akarnak elérni? Hogy tényleg olyan legyek?
2023. ápr. 14. 17:47
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Kiskoromban mondjuk ő vigyázott rám sokat, lehetséges hogy átvettem már akkor a szokásait?
2023. ápr. 14. 17:55
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
milyen olyan?
2023. ápr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
hát tökmindegy, csak ha pl összeveszünk valamin akkor ezt hozzámvágják
2023. ápr. 14. 19:39
 4/15 anonim ***** válasza:
54%

szimplán nem értem

"akkor azt mondják olyan vagyok." de milyen?

2023. ápr. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Pl. Mondom nekik hogy nem szeretném ha valaki idejöjjön, vagy csak " úgy viselkedek" szerintük.
2023. ápr. 14. 19:47
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

na elolvastam többször

tehát azt írod hogy a nagyapád rossz ember, és a szüleidnek nem tetszik amit csinálsz vagy más a véleményed mint az övék, azt mondják olyan vagy mint a nagyapád


gondolom ez zavar.

nem, te nem vagy a nagyapád

ezt mondd is el nekik

ha ez nem segít, akkor ne foglalkozz vele

csinálj úgy mintha nem hallanád

ha ezzel nem tudnak zsarolni megunják

amúgy meg is mondhatod nekik kerek perec, ezzel nem érnek el nálad semmit

2023. ápr. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
36%
amúgy te is úgy gondolod hogy nagyapád rossz ember vagy csak a szüleid tartják annak?
2023. ápr. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
13%
Azt akarják hogy ne légy olyan.
2023. ápr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
7 én is
2023. ápr. 14. 21:53
 10/15 anonim ***** válasza:

Én értem miről beszélsz, csak rosszul fogalmaztad meg.

Ha olyat csináltam, mondtam, ami nem tetszett a tesóimnak, mindig ezzel akartak bántani...

Rám is mondták, hogy olyan vagyok, mint a mamám, aki egy elviselhetetlenül megkeseredett ember volt. (állítólag nem engedték a szülei, hogy a szerelméhez menjen férjhez, így a papámat is "öngyilkosságig" piszkálta. Először ivott, majd feladta.

Ő mondott olyan dolgokat, hogy nem akartam elhinni, hogy ezt ki meri mondani a száján... ez mellett rendmániás volt.(na, ez az amiben régen hasonlítottunk)pl. nem szerettem, ha öcséim úgy szórják a kakaót, hogy a tányér mellett is állt, mert úgy lesz mindenhol egyenletes. (ezeket már elengedem...

Nyáriszünetben, ha vigyázott ránk, mert már nyugdíjas volt semmit nemlehetett nála csinálni. Pl. voltkét forgós fotele és mi nővéremmel imádtunk benne/vele forogni, míg észre nem vette, mert akkor kiabált, hogy tönkre megy/ledörzsöljük a tapétát, nem labdázhattunk kint, mert leverjük a kőport, nem hintázhattunk, mert lerúgjuk a virágot. Ha vett narancsot, mandarint és mag volt benne, visszavitte és kiabált az eladóval. Halála előtt mikor demens lett, már szeretett,(azt mondta én vagyok a megmentője), addig utált. Egy házban laktunk 4 éves koromig, de csak a nővéremet szerette.

2023. ápr. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!