Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szeretsz a legjobban a...

Mit szeretsz a legjobban a szüleidben?

Figyelt kérdés
2023. márc. 9. 07:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Apámban az őszinteségét, gerincességét, kitartását, nagyon okos és autodidakta módon mindig képzi magát, mióta az eszemet tudom.

Anyámnak vannak jobb időszakai, de sajnos nem tudok szeretni vagy becsülnivalót mondani. Szeretem, mert az anyám, néhány szép emlékünk van, de ennyi.

2023. márc. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Semmit. Apám öngyilkos lett amikor még 3 éves sem voltam, anyám részéről meg sosem éreztem szeretetet és sajnos biztosan tudom, hogy az ő temetésén nem is fogok tudni még sírni sem. Ez van.
2023. márc. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy mindketten nagyon odafigyelnek rám, érdeklődnek, támogatnak és tudom, hogy szeretnek.


Apukámnak a nyugodtságát és a szorgosságát, hogy mindent megold saját maga.

Anyukámnak pedig a magabiztosságát és hogy soha nem adja fel.

2023. márc. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám egyedül nevelt fel, nagyon szegény körülmények között. Mindent feláldozott azért, hogy én tanulhassak, diplomát szerezzek, és nekem már könnyebb életem legyen. Neki köszönthetek mindent. Próbálom is meghálálni, és mindig segíteni neki mindenben.

Apukámnak munkabalesete volt, mikor én még kicsi voltam, aminek következtében félig lebénult. Ezt nem bírta elviselni, és öngyilkos lett.

2023. márc. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Sosem korlátoztak (itt nyilván nem a kiskori ne nyúljál bele a konnektorba szintű dolgokra gondolok), sosem avatkoztak bele az életembe. Nem a tulajdonukként tekintenek rám, hanem egy önálló lényre, szabad akarattal. Nem játszmáznak, nem drámáznak, nincs veszekedés, sértődés, mártírkodás. Nagyon szerencsés vagyok velük.
2023. márc. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Anyukámban azt, hogy egyedül felnevelt, szegénységben, de szépen. Nagyon kedves, segítőkész, felnőttként is számíthatok rá.

Apukámnak mondhatnám, hogy semmit, mert sose foglalkozott velem. De van, amiben állítólag rá hasonlítok, tőle örököltem. Pl. hogy könnyen tanulok, hogy szeretek olvasni, hogy sok minden érdekel.

2023. márc. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%

Azt, hogy voltak nekem...

N

2023. márc. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Metionin ***** válasza:
96%
Hogy szeretik az állatokat. És ezzel sajnos ki is merült bennük a szeretnivaló dolgok listája. Apám egész életemben kb. szart rám, ő ki is jelentette, hogy neki nem kellett gyerek, mossa kezeit. Anyám meg minden miatt rajtam töltötte ki a dühét, az egyetlen emlékem róla gyerekkoromból, hogy féltem tőle mint a tűztől és ha hazajött, azonnal azt kerestem, hogy hova bújjak.
2023. márc. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Most ezen sokáig gondolkoztam, és semmit. Nagyon szomorú ezt belátni és leírni, de tényleg semmit. De tisztelni tisztelem őket, mint emberek természetesen.
2023. márc. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Apukám meghalt 3éves koromban

Anyámban azt, hogy nagyon kreatív. Mindenre tud megoldást.

De ez eltörpül amellett, amit gyűlölök benne. Azt könnyebb lenne sorolni.

Nevelőapámban kb semmi nincs, amit szeretek (4 éves korom óta van anyámmal).


Nem is nagyon tartom velük a kapcsolatot.

2023. márc. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!