Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Előfordult ilyen hogy 20+an...

Előfordult ilyen hogy 20+an nem engedtek a szülők el otthonról?

Figyelt kérdés
2023. febr. 15. 15:57
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
78%

17. Mert nem mindenkit dobnak ki otthonról mint a rühes macskát, nesze 18 vagy boldogulj ahogy tudsz. És nem mindenki tud elmenni 18 évesen egy érettségivel a kezében dolgozni. Van aki továbbtanul. Vagy eleve Más típusú suliba járt. Én pl eleve 20 éves koromig nappalin tanultam, és akkor érettségiztem mert 6 éves szakmai+ érettségi iskolába jártam és a szakmai rész volt előbb. Aztán dolgoztam pár évet, majd Még ez után is 2 évig tanultam. Utána kezdtem csak dolgozni.

A férjem 22 évesen költözött el otthonról, a sulija befejezése után hozzám. Mert én akkor már egyedül laktam, és az esküvőnk előtt még szerettünk volna együtt élni.

Továbbá Diákmunkával nehezen lehet albérletben lakni. Sőt, Manapság már 1 felnőtt fizetésből sem futja feltétlen egyedül egy albérletre. A tanárok se véletlen követelnek emelést.

2023. febr. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
75%
16 éves korom után nem kèrtem engedèlyt semmihez sem. (ez már 25 éve volt)
2023. febr. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!