Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám ezt kérdezte tőlem....

Anyukám ezt kérdezte tőlem. Szerintetek mit gondolhat rólam, ha ilyen megfogalmazódik benne?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nem most volt, kicsit régebben de most újra eszembe jutott és gondoltam megkérdezem a ti véleményeteket.

Szóval még soha nem vittem haza senkit huszon-pár éves létemre és egyszer anyukám a semmiből, vagy valami témához kötve megkérdezte tőlem: kisfiam, te nem szereted a lányokat?

Hát mit ne mondjak, eléggé lesokkolt, hirtelen csak elbagatelizáltam a dolgot és annyit mondtam zavaromban hogy: de, csak ők nem szeretnek engem.

Szerintetek ti mint szülők vagy bárki, mi hozhatta elő benne ezt a kérdést? Soha nem tett fel előtte és azóta ilyesfajta kérdést.



2022. nov. 5. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom simán nem értette miért nem látott még lánnyal.
2022. nov. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ebben semmi különös. Kíváncsi volt, ez-e az oka, ennyi.
2022. nov. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne gondold túl, te magad is írtad, hogy nem vittél haza még senkit. Csak pusztán kíváncsi volt. Ennyi. Ha tovább gondolta volna, biztos mondta volna, az anyukák nem bírnak csendben maradni :D
2022. nov. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem rögtön az jutott erről eszembe, hogy valószínű azért gondolta ezt, vagy azért gondolkodott már el ezen, mert még nem beszéltél neki sose arról, hogy teszik neked egy lány.

Korábban, pl, tinikorodban beszéltél-e vele egy lányról? Mert ha igen, abból tudhatná, hogy a lányokat szereted. Ha igen, lehet, nem is gondolta komolyan a kérdést.

Ha még sose mondtad el neki, hogy tetszik neked egy lány, mert mondjuk nem szeretsz az érzelmeidről beszélgetni senkivel, akkor azért nem tudhatta, hogy mégis melyik nemhez vonzódsz. Úgyhogy gondolta rákérdez.

2022. nov. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Huszon pár évesen nem tud arrol, hogy probálkozol kapcsolatot épiteni lánnyal, akkor érthetöen felmerül benne a kérdés, hogy mi lehet ennek az oka? Aggodik!!!!!
2022. nov. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Nem értette, miért nem látott még nővel.


Aki szerint ez aggodalom, az komoly tévedésben él. Ez szimplán a kontrollról szól, szándékos, ám értelmetlen nyomásgyakorlásról, meg "mert megszólnak a szomszédok".

2022. nov. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudta hogy hetero vagy e. így tapintatosan rákérdezett, jelezve hogy ha titkolod hogy homoszexualis vagy, nem kell aggódnod.

Szerintem nagyon kedves gesztus a részéről.

2022. nov. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hát igazából azért lepett meg a kérdése mert szerintem sem viselkedésben se öltözködésben nem mutattam jelét annak hogy más lennék, gyerekkoromban szerelmes voltam a szomszéd kislányba, ő is nyilván tudta.

2022. nov. 7. 19:47
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Te nem nagyon ismersz melegeket gondolom ☺️

Nem olyan mint a filmekben h "búzásan beszél" meg riszálja magát 😅

Gyetekként pedig sokan az anyukájukba "szerelmesrk" mégsem abberált felnőttek lesznek

2022. nov. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!