Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gyermekeim miért nem akarnak...

Gyermekeim miért nem akarnak unokával megajándékozni?

Figyelt kérdés
mindketten elmúltak 30 évesek és nem látom, hogy egyáltalán tervben lenne náluk a gyermekvállalás
2022. okt. 15. 14:36
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
100%
Ez is ismétlődő kérdés, de igaz vagy nem, valós probléma. Nemrég a fodrásznál voltam kénytelen végighallgatni egy ilyen nyafogást. Rossz volt hallgatni, hogyan uszították a nőt, hogy vonja kérdőre a fiát, miért nincs gyerek. Sajnos az emberek gátlástalanul másznak bele mások életébe, ahelyett, hogy a sajátjukkal foglalkoznának. Hányni tudnék ettől.
2022. okt. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
100%
He azért nincs gyerek, mert nem lehet nekik, akkor ha anyuka v apuka megtudná, a fodrásznál meg mindenütt szétkürtölné, hogy őt sajnálják érte, a gyerekével meg úgy kommunikálnának az ismerősök, hogy "jaj, hallottam anyukától, hogy meddő vagy, annyira sajnálom! Mért nem akartok örökbe fogadni?"
2022. okt. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
99%
Nekem sem lehetett gyerekem egy műtét után, és anyám szétkürtölte mindenütt. Pedig amúgy nem rossz anya, de ezt nem bírta ki.
2022. okt. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 qkker1 ***** válasza:
96%
Mert több eszük van, mint neked, kérdező.
2022. okt. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
96%

Te leszel terhes? Te szülöd meg helyettük? Te tartod el helyettük? Te gondozod helyettük? Te neveled fel helyettük? Nálad fog lakni felnőtt koráig?

Nem? Akkor kussolj. Vegyél efy barbit vagy szülj magadnak ha babázni akarsz.

2022. okt. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
16%
Hát, hogy ne idegesítsék már ezzel állandóan, meg téged se kérdezgessenek. Ott is csak védeni próbált...
2022. okt. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
94%

33 Így van!örökbe fogadni:) Ja évek múlva kapnának egy nagy gyereket:)

Másik meg az hogy nem mindenki akar örökbe fogadni mivel sokan gondolkodnak úgy hogy ha saját nem lehet akkor nem is kell és ez is érthető szerintem.

2022. okt. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
95%
31. ha tehetném nem élnék... senki se kérdezte tőlem hogy akarok - e megszületni, de megszültek. szerintem az a biztos ha ilyen nem történik meg mással ,akkor nincs semmi. rossz se.
2022. okt. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
10%

Na, én leléptem ettől a kérdéstől. Mindenkinek jó szórakozást egymással és a démonjaival! Üdv.

#10

2022. okt. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
95%
Mit mondanak? Vagy nem kérdezted őket? Lehet, hogy nem is akarnak, esetleg még nem akarnak. Egyáltalán van párjuk?
2022. okt. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!