Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gyermekeim miért nem akarnak...

Gyermekeim miért nem akarnak unokával megajándékozni?

Figyelt kérdés
mindketten elmúltak 30 évesek és nem látom, hogy egyáltalán tervben lenne náluk a gyermekvállalás
2022. okt. 15. 14:36
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
55%

Mai világba egyáltalán nem könnyű gyereket csinálni, én már csak tudom...


Három éve nem védekezünk, én 40 (férfi) Párom 26 (nő).

Egyikünknél sem találtak semmilyen kizáró tényezőt vagy fertilitási problémát...

A nőgyógyász is csak tárogatja a kezét, meg hormonkúrát ajánlj, de köszi azzal még várunk.

A hivatalos vélemény meg annyi, hogy az ok ismeretlen.

2022. okt. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
92%

Kedves kérdező nem mindenki akar szülővé válni,ez van.Sőt úgy látom hogy mostanában egyre kevesebben amit nem is csodálok egyébként.

Anyagi bizonytalanság van,más már ez a gyermek generáció mint a miénk volt mert mi elvoltunk órákig 1 db játékkal míg a maiak már telefon kell meg tablet meg tudom is én milyen sz@rok és egyre korábban(hozzáteszem nem vagyok öreg, 36 éves vagyok nem azért mondom ezt erre a generációra) és még mindig jobb ha nem vállalja be ész nélkül mintha szaporodna a világnak:)

Mondom ezt úgy hogy én szeretnék gyereket csak még nem jött össze hiába kezelések ide vagy oda de én megértem ha valaki nem akar mert ez egy óriási felelősség és nem mindenki akarja ezt.Sok öröm van egy gyermekben de sok idegeskedés is és bánat is olykor szóval nehéz dolgok ezek.

Dehát kinek magyarázom én?Neked vannak gyerekeid kérdező szóval neked kéne ezt a legjobban tudni és azt is megérteni hogy már nem a régi világ van.

2022. okt. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 anonim ***** válasza:
62%

11 Ott a pont:) Mi is dettó ebben a helyzetben vagyunk és szintén már 3 éve nem jön pedig már meddőségit is felkerestük de mindhiába.Nem mindenkinek sikerül és nem a kor miatt mivel látom te sem vagy öreg és a párod sem.Hátha egyszer összejön nekünk is:)

#12

2022. okt. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 anonim ***** válasza:
97%
Az ilyen követelőző nagyszülő azután mikor megszületik a gyerek, közlik, hogy nem vigyáz rá, meg nem segít, mert mindenki saját magának szül.
2022. okt. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
97%

Mert a gyerek nem egy ajándék a nagyikának, hanem hatalmas felelősség.

Ha babázni akarsz, örökbefogadhatsz egy babát.

2022. okt. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
96%
Fel is neveled őket ha csak neked kellenek? Hogy lehet valaki ennyire önző...
2022. okt. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez nem rólad szól
2022. okt. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
93%
Fogadj örökbe egy kisgyereket ha annyira gyerekközelség kell.
2022. okt. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
88%
Mert a tefajtádnak semmi sem elég. Utána követelnéd a második unokát. Te uralkodni akarsz mindenkin, azt kell tennie az összes embernek körülötted, amit te akarsz.
2022. okt. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
6%

Nem kellene lehurrogni a kérdezőt és rossz embernek beállítani. Igénye van unokára, mi pedig a részleteket és pontos körülményeket nem ismerjük. Nem lehetne csak az objektivitásra, vagy a semleges szubjektivitásra korlátozódni a válaszoknál?

Attól még senki nem lesz önző, ha unokára vágyik, és attól sem, ha valaki nem akar gyereket vállalni. Csak mindenkinek be kell látni a dolgok alakulásának okait, ennyi.

#10

2022. okt. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!