Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan lehetnék legalább...

Hogyan lehetnék legalább anyunak kevésbé útban?

Figyelt kérdés
Szóval idén érettségizem, és az egész suli miatt aggódom, ugyanis senki nem tudja, hogy mi lesz idén. A barátaim elkezdtek eltávolodni, nem igazán tudom miért, de szerintem mind szerelemesek, némelyikének van párja, másoknak pedig szerintem kezdődő dolgai vannak. Fogalmazzunk úgy, hogy nem volt még sikerem a srácoknál, de azért még próbálkozom. Egész hétvégén egyedül voltam otthon, mert anyuék elutaztak az öcsémmel. Igazából én is szívesen velük mentem volna, de anyu még korábban megkérdezte, hogy őszintén mit gondolok egy bicikli túráról, mondtam, hogy én szívesebben mennék gyalog túrára, de a bicikli is jó, erre megsértődött és mondta, hogy jó akkor maradjak itthon. Eléggé egyedül voltam otthon, csomó tételt kidolgoztam mert unatkoztam, megsétáltattam a kutyát többször. Segíteni akartam anyunak, ezért mostam, fürdőt, ablakokat takarítottam, főztem mire hazajöttek, reméltem, hogy ezzel örömöt okozok. De hazaértek, anyu megkérdezte, hogy miért van ilyen rumli, és minden rosszul visszatéve a helyére, kedvesen mondtam, hogy kitakarítottam mert segíteni akartam, erre csak annyit mondott, hogy óó jézusom, mintha felgyújtottam volna a házat, és elment a hálóba, senki nem kért a kajából, frissen tehettem el, mert nekem is elment minden étvágyam. Hétvégén még próbálkozásból írtam egy srácnak, hogy nincs-e kedve velem kávézni, csomó röhögős emojival megkérdezte, hogy komolyan azt hittem, hogy ő majd randizik velem? És le is tiltott. Pedig semmi konkrét szándékom nem volt, csak valakivel szerettem volna beszélgetni bármiről, hogy kicsit elterelje a figyelmem, de a barátnőim mind el voltak foglalva, a nővérem dolgozott, az öcsém és anyuék túráztak. Tökre ki vagyok borulva, mert a legkevésbé sem szerettem volna azt, hogy anyunak útban legyek. Ma reggel megkérdeztem, hogy mit tehetek ami tényleg segít neki, és azt mondta, hogy ha csendben a szobámban maradok. Tudom, hogy neki is nagyon stresszes ez az időszak, de ez egy kicsit rosszul esett. És ezzel jöttem el otthonról. Szerintetek mit tehetnék? Jelenleg mindenkinek a terhére vagyok konkrétan.

2022. szept. 5. 07:25
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
16%
Előző vagyok, még annyit h a pasas meg szard le, meg se érdemel téged.. Fiatal vagy még Nagyon.. Jön majd más aki úgy szeret ahogy vagy.
2022. szept. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
11%
Ja és a kaját ha nem kérnek belőle ő dolguk, akkor majd megmarad csak NEKED. Magukkal basznak ki.. Úgyhogy ne menjen el az étvágyad anyád beszólásától, mert hidd el ha te egyszer elmész mindent csinálhat majd ő, Ad2 amit te csináltál az saját munkád gyümölcse légy büszke rá.. Ha nagyon felbaszott anyád szidása igyál egy kicsit..(alkoholra értem) Sokan mindent megadnának egy olyan gyermekért - tudom h már nem vagy az, de anyádnak mindig az maradsz- mint Te, mert mások hasonló esetben haverokat hívnának át, de hogy nem fignának neki takarítani az is biztos.
2022. szept. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%
Kamu a kerdes, de ha nem akkor meg tuti dagadt vagy.
2022. szept. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Kedves 23 abban kérlek segíts, hogy a súlyom mit befolyásol a történetben? 😅
2022. szept. 5. 18:21
 25/29 anonim ***** válasza:
0%
Dagadtakat mindenki utalja.
2022. szept. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
60%

Hidd el, az nem segítség, ha te ugy takarítasz ki, hogy máshova teszed vissza a dolgokat, vagy ha fozol, amikor senki sem kért ra. - te nem a mostohaanyám vagy véletlenül?


Ő volt hajszálra ilyen rendmániás idióta.

2022. szept. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
25%

26!


Nem drágám, nem vagyok a mostoha anyad, szerencsére nekem nincs ilyen bunko paraszt mostoha gyerekem. Ha szerinted az rendelni, hogy adott dolognak adott helyen van a helye, akkor legyek rendmanias. Ezek szerint te káoszban élsz.

2022. szept. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
94%

Hoppá, épp egy velem korú illetőre bukkantam teljesen ismerős történettel.

Én először is felajánlom, nyugodtan írj nekem itt bármi van, ha rosszul vagy nagyon szívesen segítek, ráadásul veled korú is.

A témára térve, úgy érzem a többiek túlságosan átlagos témakörben gondolkodnak, igen nyilván igazuk van, hogy a stressz miatt vagy kezelve otthon, a suliban meg lehet nem látják a pozitív részed, de egy fontos dolgot megjegyeznèk.

Előre szólok semmi sem a te hibád, valószínűleg a dolgok hatása miatt alakult ki, a negatív önkèp (abban sem vagyok biztos, hogy dagadt vagy nagyon sok esetben ezt is csak az instan miatt hiszik el az emberek).

Az emberek ritkán barátkoznak olyannal,aki nem olyan mint ők.

Lehet, hogy te máshogy gondolkodsz, lehet hogy intelligensebb vagy, de még az is hogy más módszered van mindenre.

Egy megoldás van, amihez sajnos elég nagy erő kell, az pedig az, hogy te nyílsz mások felé, aztán akinél látod hogy nem jön össze, nem kedvel, szard le, csak egy ember.

Nem kell megjátszanod magad, vannak olyan emberek akik mindent másképp csinálnak, egyébként az ilyen emberek közelebb állnak a zsenikhez, mint a gyengébb képességűekhez általában.

Valóban dagadt vagy, vagy valóban ügyetlen?

És mi van akkor? Semmi, így is meg kell találnod azt, ami téged boldoggá tesz.

Én sem értek az állatokhoz, mégis ők kapcsolnak ki a mindennapi életben senki sem szól be azért, mert szeretet adok nekik.

Ha már szeretet...

A leírás alapján, te szeretettel kezeled az embereket, nagyon jól teszed ezt tartsd meg. Hidd el, hogy a legtöbb esetben ez megoldja a konfliktusokat.

Bolond emberek úgy sem fognak téged értékelni soha, de azok akik igazán intelligensek észre fognak venni téged.

Gondold végig mi miatt lehetnek mérgesek a szüleid, akár menj oda hozzájuk úgy, hogy anya/apa szeretnék neked örömöt szerezni, mi az amivel tudnék segíteni a lelkiállapotodon?

Igazából így elsőre ennyi jutott eszembe, ha van ezzel kapcsolatban kérdésed szólj, ez csak ilyen kiegészítès volt.

2022. szept. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
33%
Szanalmas alszent szar amit muvelnek az emberek a 21.szazadban. Ha valaki dagadt akkor annak tenyleg ugy kell elfogadni magát? Meg a maga modján ő is szép? Szanalmas. Inkabb arra kene biztatni, hogy valtoztasson az egeszsegtelen szar eletmodjan, es nyugodtan meg lehet mondani neki, hogy ronda mint a bun, nem kell neki hazudni, azzal nem segitetek neki.
2022. szept. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!