Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan lehetnék legalább...

Hogyan lehetnék legalább anyunak kevésbé útban?

Figyelt kérdés
Szóval idén érettségizem, és az egész suli miatt aggódom, ugyanis senki nem tudja, hogy mi lesz idén. A barátaim elkezdtek eltávolodni, nem igazán tudom miért, de szerintem mind szerelemesek, némelyikének van párja, másoknak pedig szerintem kezdődő dolgai vannak. Fogalmazzunk úgy, hogy nem volt még sikerem a srácoknál, de azért még próbálkozom. Egész hétvégén egyedül voltam otthon, mert anyuék elutaztak az öcsémmel. Igazából én is szívesen velük mentem volna, de anyu még korábban megkérdezte, hogy őszintén mit gondolok egy bicikli túráról, mondtam, hogy én szívesebben mennék gyalog túrára, de a bicikli is jó, erre megsértődött és mondta, hogy jó akkor maradjak itthon. Eléggé egyedül voltam otthon, csomó tételt kidolgoztam mert unatkoztam, megsétáltattam a kutyát többször. Segíteni akartam anyunak, ezért mostam, fürdőt, ablakokat takarítottam, főztem mire hazajöttek, reméltem, hogy ezzel örömöt okozok. De hazaértek, anyu megkérdezte, hogy miért van ilyen rumli, és minden rosszul visszatéve a helyére, kedvesen mondtam, hogy kitakarítottam mert segíteni akartam, erre csak annyit mondott, hogy óó jézusom, mintha felgyújtottam volna a házat, és elment a hálóba, senki nem kért a kajából, frissen tehettem el, mert nekem is elment minden étvágyam. Hétvégén még próbálkozásból írtam egy srácnak, hogy nincs-e kedve velem kávézni, csomó röhögős emojival megkérdezte, hogy komolyan azt hittem, hogy ő majd randizik velem? És le is tiltott. Pedig semmi konkrét szándékom nem volt, csak valakivel szerettem volna beszélgetni bármiről, hogy kicsit elterelje a figyelmem, de a barátnőim mind el voltak foglalva, a nővérem dolgozott, az öcsém és anyuék túráztak. Tökre ki vagyok borulva, mert a legkevésbé sem szerettem volna azt, hogy anyunak útban legyek. Ma reggel megkérdeztem, hogy mit tehetek ami tényleg segít neki, és azt mondta, hogy ha csendben a szobámban maradok. Tudom, hogy neki is nagyon stresszes ez az időszak, de ez egy kicsit rosszul esett. És ezzel jöttem el otthonról. Szerintetek mit tehetnék? Jelenleg mindenkinek a terhére vagyok konkrétan.

2022. szept. 5. 07:25
1 2 3
 11/29 Metionin ***** válasza:
94%
10. Itt nem anyósról van szó, hanem a saját gyerekéről, akinek az a ház az otthona. Attól, hogy anyuka kiakadt, még nem hiszem, hogy a gyerek konkrétan átrendezte a házat, azt írja, hogy kimosott, ablakot pucolt és fürdőt takarított. Ehhez nem kell bútorokat átmozgatni. Gondolom a konyhát sem hagyta szanaszét. Ha ez valakinek a ház átrendezése, akkor az szarjon sünt és ezentúl takarítson maga.
2022. szept. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
18%
"De hazaértek, anyu megkérdezte, hogy miért van ilyen rumli, és minden rosszul visszatéve a helyére...."
2022. szept. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
54%
Értem a válaszolókat: nagyon hihető hoyg a kérdezőn kívül mindenki más problémás...
2022. szept. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
88%
Akkor ezentul nem kell ennyit se tenni.
2022. szept. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
83%

"Értem a válaszolókat: nagyon hihető hoyg a kérdezőn kívül mindenki más problémás..."

. Mert szerinted meg az az életszerű, hogy vannak problémás meg nem problémás emberek.

Nem: itt arról van szó, hogy jelen helyzetben a kérdezőnek gyakorlati tanácsokra van szüksége ahhoz, hogy ha éppen igazságtalanság éri (akár olyan ember részéről is, aki más helyzetekben nagyon pozitív), akkor megfelelően reagáljon rá.

2022. szept. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
26%
Ugyanmar, most komolyan, mennyire életszerű az, hogy anyu haza megy a tökéletesen kitakaritott lakásba és "megkérdezte, hogy miért van ilyen rumli, és minden rosszul visszatéve a helyére". Csak úgy, szorakozasbol neki áll kötözködni? Persze. Valószínűleg a kérdező valóban takarított és valóban káoszt teremtett. Ez nem segítség, ez konkrétan kibaxas a masikkal
2022. szept. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
77%
Mártír szagot érzek.. figyelj az életben is le fog szarni mindenki! Magadnak kell utat keresni! Ha mindíg így adod elő magad azzal pont, hogy magad véded és bújsz a sajnálat mögé! Szedd össze magad és csináld az életed!
2022. szept. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
29%

Hm, ismerős sztori, volt már ilyen az oldalon: anya, apa, öcsi csak rossz, utál, semmibe vesz, mikor te minden megteszel..

Aham, kamu.

2022. szept. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 NTBS ***** válasza:
26%
Egy év kibekkelsz és elköltözöl.
2022. szept. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos ez ilyen lesz még otthon laksz, valszeg anyádnak van egy berogződött rigolyálya h ő hova pakol hogy takarít, és ha nem úgy van hiába tiszta minden idegesíti.. Én is kicsit olyan vagyok, viszont én magamnak takarítok mindent, és otthon is úgy szoktam pakolni ahogy nekem tetszik, persze van h szüleim átteszik, de lefosom.. A szobámhoz legalább nem nyúlnak... Mész esetleg messzire egyetemre? Mert ha igen, akkor nemsokára külön háztartást vezethetsz főleg ha albérletbe mész lakótársak, meg kolistársak nélkül, ott már hidd el h nem szól senki ha minden rendezett tiszta, hogy mit hogy pakolsz..
2022. szept. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!