Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Alkoholista fiamat hogy...

Alkoholista fiamat hogy lehetne kitenni a házból?

Figyelt kérdés
Magától csak a kocsmába megy el. Elköltözni nem akar.
2022. aug. 11. 15:03
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
8%
9. Oké, hát ez a dögöljön meg inkább, csak nekem jobb legyen féle hozzáállás. De ha nektek ez a jó, akkor hajrá.
2022. aug. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
88%

11


AKkor fogadd be.

2022. aug. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
82%

#11

Értjük, hogy te egy alkoholista vagy és véded a mundérod nem létező becsületét, meg a biztos forrást, amire piócaként vagy rátelepedve, de értsd meg, hogy a világon arra senki nem kötelezhető, hogy a saját élete árán elviseljen egy alkoholistát, amitől kártékonyabb és undorítóbb féreg nincs, talán csak a drogosok! ...és lehetőleg ezt még finanszírozza is, a saját kárára.

Tehát vagy teszel érte és leszoksz, vagy menj a híd alá, a saját kontódra!

2022. aug. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
18%
13. Haha, fogalmad sincs, ki vagyok! :D Egy alkoholista így ír szerinted, mint én? Azért azt is jó lenne tudni, mitől lett alkoholista az illető, és mit tett azért a családja, hogy ne legyen az. Tőlem nagyon távol áll az alkoholizálás, ekkorát még nem röhögtem, mint rajtad, hogy mekkora hülyeségeket írsz rólam! Hát elismerésem! :D Látom, veled nem lehet a dolgokat normálisan megbeszélni, mondjuk nem csodálnám, ha egy alkoholistával aztán pláne nem mennél semmire, de normális emberrel se, mert mond valamit, amivel nem értesz egyet, már mondasz rá minden hülyeséget.
2022. aug. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
84%

#14

Ha ennyire szereted őket, akkor karold fel az összes alkoholistát, aztán mutasd meg a nagy érdeműnek, hogy miről maradnak le.

Üdv. egy nő aki egy igazi alkoholista fasz mellett nőtt fel.

2022. aug. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
88%

14


Senkinek nem kell tenni semmit azért, hogy a másik ne legyen alkoholista. Az alkoholizmus egy döntés. Meg lehet ideologizálni, hogy ki miért kezd el piálni, de ettől még ez egy döntés. Mindenki tudja, még az alkoholista is, hogy az alkoholnak nincs problémamegoldó ereje/szerepe.


Ha úgy döntök, hogy holnaptól kezdve minden nap 1 felessel indítom a napomat, azt semmilyen családtagnak nem kötelessége megakadályozni. Ez az én döntésem. Meg az is, hogy én nem fogom így kezdeni a napomat, és ezt sem akadályozhatja meg semmilyen családtag.

2022. aug. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
39%

#14

Hát elég zagyva vagy, szó se róla!:D

2022. aug. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező!

Kaptál kérdéseket, miért nem válaszolsz?


Hány éves? Tanul? Dolgozik? Miből iszik? Hozzájárul valamivel a rezsihez, az ellátásához, vagy te tartod el? Besegít a házimunkákba?

2022. aug. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
93%
Kérj ingyenes jogi tanácsot a Családvédelmi Szolgálattól. Segítenek a kényszerkijelentést intézni.
2022. aug. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
92%

Kinek a nevén van a ház? Van e tulajdonrésze, haszonélvezeti joga, vagy más jogcíme a fiadnak? Ezek tisztázása után lehet válaszolni a kérdésedre.


Javaslom, hogy egy fillért se adj a fiadnak alkoholra.

2022. aug. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!