Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ugye hogy anyám nem normális?

Ugye hogy anyám nem normális?

Figyelt kérdés

Nyaralni mennék a barátnőkkel a Balatonra, majd augusztus végén. 19 éves vagyok, még a szüleimnél lakom, de a saját pénzemből utaznék. Apám azt mondta érezzem jól magam, majd beszélünk, ő nem akar zavarni. Anyám viszont kiverte a hisztit, hogy adjam meg mind az öt barátnőm telefonszámát, plusz a szüleik telefonszámát is, hogy el tudjon érni ha véletlen nem venném fel, valamint a nyaraló pontos helyét is tudni akarja. Én mondtam, hogy ez túlzás, biztosan nem kérek el ennyi számot mert ez milyen már főleg, hogy ha valami történik velem inkább a barátnőimnek kéne tudni az ő számát, hogy szólhassanak neki (ez amúgy terv is, mindannyian tudjuk egymás szüleinek elérhetőségét). Azt mondta ha nem kap meg ennyi számot nem enged el. Erre megjegyeztem, hogy felnőtt vagyok, szóval nem kell az engedélye, mire elkezdett ordítani, hogy ha elmegyek rámhívja a rendőrséget és ők visznek haza, nem vagyok kiskorú szóval szerintem ezt nem tehetik meg, ezt mondtam is, mire közölte hogy akkor beszámíthatatlannak nyílvánítatt és visszakerülök hivatalos gyámság alá.


Ezt megteheti? Normális hogy ezzel zsarol? Teljesen tönkreteszi a kapcsolatunkat és nem értem miért, mikor nem csinálok semmit. Drogozni nem szoktam, a haverjaim normálisak. Néha eljárunk iszogatni és elismerem kétszer fordult elő hogy jól berúgtam, de neki ezzel sem volt dolga mert a barátaim vigyáztak rám és mikor más elég jól voltam csak akkor hoztak haza. Miért csinálja ezt akkor?



2022. júl. 23. 14:46
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
93%

Nem, nem igazán normális anyukád reakciója.

Apudat nem tudnád megkérni, hogy hasson rá? Ha te nem mész vele semmire? Hátha ők vita nélkül is meg tudnák beszélni, hiszen ő a másik szülőd.

2022. júl. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
80%
Anyukád sajnos bolond.
2022. júl. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
85%
Apukádnak add meg a számokat és csak vészhelyzet esetére. Szülőként aggódik az ember, ezt azért ne felejtsd el.
2022. júl. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
86%
Nem normális az, hogy anyád felnőtt ember létedre ennyire ellenőrizni akar.
2022. júl. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
87%
Anyádnak szakemberre van szüksége, mert ha így folytatja, konkrétan meg fog őrülni.
2022. júl. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
93%
Az én szülőmnél a skizofrénia kezdődött így, amit most anyád csinál. Követelőzött, hogy amit akar, annak úgy kell lennie, ha eszetlen baromságokat is akart, fenyegetőzött, hogy miket fog csinálni, ha az elmebeteg parancsait nem teljesítjük.
2022. júl. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
94%
Nem te, hanem anyád fog gondnokság alá kerülni, mert elmebeteg.
2022. júl. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
92%
Rendőrségen kb hülyének néznek anyádat.
2022. júl. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
93%
Szóval egy őrült dirigálja a családot, apád meg lapul félelmében.
2022. júl. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 kovpet ***** válasza:
91%

"mire közölte hogy akkor beszámíthatatlannak nyílvánítatt és visszakerülök hivatalos gyámság alá"


Igen, ez úgy működik, hogy ha rábökök valakire, hogy nem normális, akkor 4db fehér köpenyes egyből elkapja és beviszi a diliházba, ahol lekötik és begyógyszerezik, azt' annyi neki.

2022. júl. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!