Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ugye hogy anyám nem normális?

Ugye hogy anyám nem normális?

Figyelt kérdés

Nyaralni mennék a barátnőkkel a Balatonra, majd augusztus végén. 19 éves vagyok, még a szüleimnél lakom, de a saját pénzemből utaznék. Apám azt mondta érezzem jól magam, majd beszélünk, ő nem akar zavarni. Anyám viszont kiverte a hisztit, hogy adjam meg mind az öt barátnőm telefonszámát, plusz a szüleik telefonszámát is, hogy el tudjon érni ha véletlen nem venném fel, valamint a nyaraló pontos helyét is tudni akarja. Én mondtam, hogy ez túlzás, biztosan nem kérek el ennyi számot mert ez milyen már főleg, hogy ha valami történik velem inkább a barátnőimnek kéne tudni az ő számát, hogy szólhassanak neki (ez amúgy terv is, mindannyian tudjuk egymás szüleinek elérhetőségét). Azt mondta ha nem kap meg ennyi számot nem enged el. Erre megjegyeztem, hogy felnőtt vagyok, szóval nem kell az engedélye, mire elkezdett ordítani, hogy ha elmegyek rámhívja a rendőrséget és ők visznek haza, nem vagyok kiskorú szóval szerintem ezt nem tehetik meg, ezt mondtam is, mire közölte hogy akkor beszámíthatatlannak nyílvánítatt és visszakerülök hivatalos gyámság alá.


Ezt megteheti? Normális hogy ezzel zsarol? Teljesen tönkreteszi a kapcsolatunkat és nem értem miért, mikor nem csinálok semmit. Drogozni nem szoktam, a haverjaim normálisak. Néha eljárunk iszogatni és elismerem kétszer fordult elő hogy jól berúgtam, de neki ezzel sem volt dolga mert a barátaim vigyáztak rám és mikor más elég jól voltam csak akkor hoztak haza. Miért csinálja ezt akkor?



2022. júl. 23. 14:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%
Tényleg nem normális
2022. júl. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem anyukád nehezen viseli, hogy felnőtt lettél és nem mondhatja meg, mit csinálj. Nyugi, az nem úgy megy, hogy ő csak úgy beszámíthatatlannak nyilváníttat téged, a leírás alapján előbb kerülne ő felügyelet alá...


A kétszeri berúgás pedig fiatalság-bolondság. Add meg neki a barátnőid számát, csak aztán nehogy elkezdjen titeket hívogatni.

2022. júl. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
6%
Szóval régebben gyámság alatt voltál?
2022. júl. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%
Nem normális.
2022. júl. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
93%
Ez tényleg sok.
2022. júl. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
85%
Anyád reakciója nagyon ijesztő, úgy tűnik, meg fog bolondulni. Szó szerint.
2022. júl. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
90%

Nem normális, és nem tud rád rendőrséget hívni. A helyedben apukádnak megadnám a címet, meg 1-2 lány számát, de úgy, hogy anyádnak nem adhatja oda.

Hagyd puffogni egy ideig, majd átgondolja, gondolom első indulatból csinálta.

2022. júl. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
78%

Nem, tényleg nem normálisan.

Én véletlen elírnám a barátnőim számát is, nem akarnám, hogy zaklassa őket.

Ne aggódj, sehogy nem tud hazavitetni, ha elmész. Érezd jól magad.

2022. júl. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
90%
Ne add meg mások számát, mert zaklatni fogja őket! Sosem fog leszállni róluk, attól fogva megállás nélkül hívogatja őket, azok meg tőled várják majd, hogy állítsd le az eszelős nőt.
2022. júl. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
95%
Senki számát nem adhatod meg másnak az ő engedélye nélkül!
2022. júl. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!