Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A gyermeketek születésével új...

A gyermeketek születésével új értelmet nyert az életetek?

Figyelt kérdés
Megvolt az az érzés, hogy “igen, ez a kis emberi lény számomra mostantól a legfontosabb” és az életemnél is jobban szeretem őt?
2022. júl. 6. 01:42
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
72%
Nem
2022. júl. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
81%
Az enyém plusz feladatot kapott. Vagy hogy mondjam...kihívást. Értelme addig is volt.
2022. júl. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
38%

24: "Az addig sem túl magas párkapcsolati és munkaerőpiaci értékemet levitte a nulla alá"


Sok férfivel beszéltem, és én is társkeresésben vagyok. Valamit benéztél, mert gyerekes férfiként nélküli nőt nem nagyon keresünk.

Szóval még segít is. A gyerekes nők jobban elfogadják a párok gyerekét, ez az oka. Feltételezzük persze, hogy nem valami különösen problémás helyzet áll fenn.

2022. júl. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
86%

Valamennyire igen.

Eddig is volt értelme az életemnek, főleg, hogy gyermekekkel dolgoztam és az ő fejlesztésük eddig is motivált. Viszont nagy extra volt mikor megszületett a sajátom. Azóta még jobban kibővült a világ, vagy inkább az a jó szó, hogy kiteljesedett.

Én a kapcsolatomban is ezt éltem meg. A férjem eddig is szuper férj volt a szememben, de most apaként látva őt még jobban belehabarodtam :D

Nyilván egy gyerekkel nem mindig egyszerű, de a mi esetünkben adott az életünknek még egy kis fűszert.

2022. júl. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
67%
Nem
2022. júl. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
62%
"Valamit benéztél, mert gyerekes férfiként nélküli nőt nem nagyon keresünk." Persze hogy nem: hisz biztosabban befogató csicskának meg ingyen bébicsősznek az akinek magának is van gyereke.
2022. júl. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
74%
19:39 hú ilyet nem mondtam, rossz tapaszalataid lehetnek. Nekem nem kellene gyerek nélküli nő, ezzel nem tudsz vitatkozni, mert én én vagyok, és el tudom dönteni. De ha így reagálsz, akkor ott jó eséllyel valami más baj is van, nem csak a gyerek miatt nem kellesz.
2022. júl. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
89%
Igen, rossz tapasztalataim vannak a gyereküket nevelő férfiakkal. Nem társat kerestek akikkel összeakadtam, hanem balekot, akire rányomhatják a gyereknevelést.
2022. júl. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
100%
Igen "uj" ertelmet nyert. De nem abban az ertelemben ahogy te gondolod.
2022. júl. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
100%
15:59 ez szép! jó olvasni, hogy ilyen is van!
2022. júl. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!