Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudnám visszaszerezni...

Hogyan tudnám visszaszerezni a pénzt?

Figyelt kérdés
Kisfiam elköltött 25.000ft-t a kártyámról, és most sok volt a kiadásunk nagyon kéne az a pénz... 1 roblox nevű játékban vett ruboxot a play áruháznál kértem visszatérítést de visszautasították. Otp bankkártyáról történt a tranzakció.

2022. jún. 29. 00:11
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:
21%

De még úgy is iszonyat semmi az összes 30 rugó megtakarítás!


10%-ot lazán félre lehet tenni, és az pl. két év alatt már 24x30 = 720e ft....

2022. jún. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 anonim ***** válasza:
90%
62, Jó neked, ha félre tudsz tenni. De miért olyan hihetetlen, hogy egy gyerekes családnak bizonytal bevételi forrással nem megy? Miért olyan hihetetlen, hogy esetleg volt félretéve, de most ment tönkre hűtő, mosógép, bármi?
2022. jún. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim ***** válasza:
83%
Pont bizonytalan bevételi forrás esetén KELL félretenni, hogy ne legyen meglepi....
2022. jún. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 anonim ***** válasza:
90%
64, Milyen szép lenne, ha mindenkinek lenne erre lehetősége itthon, nem lenne nyomorban az ország.
2022. jún. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 anonim ***** válasza:
15%
Ne csináld már.... 600 nettó mellett miféle nyomorról beszélsz???
2022. jún. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:
26%
Kérdezö! Neked mennyi a bevételed? Legfeljebb a gyerek irja körbe a környéket szórólappal, hogy kutyasétáltatást, fünyirást vállal, igy jutna egy kis mellékes bevétel a konyhára. Szórólapozást lehet, hogy a kora miatt nem vállalhat, legfeljebb a te adataidat irják be és ö hordja ki (nálunk a falura 30-60e között mondta az, akihez lehordják a reklámújságot). Havi 300e+100-120e azért ha nem nagy lábon éltek, minden hónapban minimum egy 20e-t félre kellene rakni. Akár a gyerek miatt iskolakezdésre, akár valami nagyobb beruházásra, de próbálj meg kérdezö félretenni. (nekem sem könnyü, de ahol tudok spórolok.) Esetleg egy tipp lenne, hogy ha a Tesco a közeletekben átveszi a pet-palackot és alu-dobozokat (üditős-sörös 250ml és 500ml) akkor szedjétek fel a földröl és adjátok le. Pár forint azzal is visszajönne.
2022. júl. 1. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:
83%

66


kéregetni ne kéregessen véletlen? meg kukázzon?

2022. júl. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:
45%
Nem kukázást irtam, ha visszaolvasnád. Meg nem is kéregetést. Én félig falun, félig városban élek, ahol NEN szégyen a szemetet felszedni. Tesco visszavált sokfajta pet palackot és alu dobozt, igaz a pet palack 1ft/db, az alu doboz 2ft/db (akcióban 3ft/db). És elég csak egy tatyót befogni és a földre ledobott dobozokat összeszedni és kijön egy kenyér ára. Én néha még a szomszédtól is elkérem, úgyis a kukába dobja, igy legalább kevesebbszer rakja a kukát ki, meg én is jól járok.
2022. júl. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim ***** válasza:
89%

Én fővárosiként azt látom, hogy azt is lenézik, aki sörös/borosüvegeket vált vissza a boltban, nemhogy azt, aki aludobozokat szedeget.

Pénzügyi intelligenciát nem kérünk számon az OTP ügyfelein. Ők szabadidejükben nem a kiszámoló blogot olvassák.

Pénzt szerezni lehet még pl. folyószámla-hitel szerződéssel, lehet kölcsönkérni szomszédtól, rokonoktól, feltörni a malacot vagy a lekötött betétet, zaciba adni az ékszereket, eladni a nem használt, de jó állapotú holmikat, stb.

2022. júl. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!