Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudnám visszaszerezni...

Hogyan tudnám visszaszerezni a pénzt?

Figyelt kérdés
Kisfiam elköltött 25.000ft-t a kártyámról, és most sok volt a kiadásunk nagyon kéne az a pénz... 1 roblox nevű játékban vett ruboxot a play áruháznál kértem visszatérítést de visszautasították. Otp bankkártyáról történt a tranzakció.

2022. jún. 29. 00:11
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
98%
Sehogy. Miért fér hozzá a kisfiad a bankkártya adataidhoz, jelszavadhoz?
2022. jún. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
91%
Vond le a gyerek zsebpénzéből... :)
2022. jún. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
97%
Sajnos, ha netes játékban költötte el a pénzt, arra nem vonatkozik a netes 14 napos visdzakuldesi garancia. Igazából mindegy, hogy OTP vagy más bank, azonosak a keretfeltetelek. Nem fogod visszakapni a pénzt sajnos.
2022. jún. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
8%
Az OTP-nél kérted a visszatérítést? Ők nekem segítettek, mikor egy webáruházból nem kaptam meg a rendelést.
2022. jún. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
98%

Play áruházban (és az összes ilyen online cuccnál) le van írva, hogy automatikusan lemondasz a 14 napos elállási jogodról, mert azonnal hozzáférhető vételről van szó.

A mailben kapott visszaigazolásban is benne kell ez legyen.


"Mivel ennél az elemnél lehetőség volt azonnali átadásra, beleegyeztél, hogy nem tartasz igényt a visszahívásra vonatkozó törvény adta időszakra. Tekintsd meg a Google Play visszatérítéssel kapcsolatos irányelveit és az Általános Szerződési Feltételeket. Azt javasoljuk, olvasd el ezeket a vásárlásodra vonatkozó dokumentumokat, és ments el egy példányt saját használatra. Vedd figyelembe, hogy visszatérítéssel kapcsolatos jogaid irányelveink szerint terméktípusonként eltérők lehetnek.


Ha a Google Playen alkalmazást vagy játékot vásároltál, két órán belül a teljes vételárat visszaigényelheted. Ez nem érvényes az alkalmazáson belüli vásárlásokra és az alkalmazáson belüli előfizetésekre."

2022. jún. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
41%

Ez az #6 #7 kövezzük meg!


Az persze nem fordulhat elő, hogy a szülő is hibás, mert elmentette az adatokat, a gyerek meg koránál fogva nincs tisztában a valós pénz működésével... Vagy hogy egyáltalán mit csinált...


Biztos szántszándékkal károsította meg szüleit, tudatosan, hülye hatévesek még olvasni is alig tudnak, de már lopnak... Ja, hogy ti a sorok közül kiolvastatok minden infót a gyerekről, még a korát is, egy élősködő kamasz, és megérdemli, mert csak...


Értem én...

2022. jún. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
78%

#9 van gond a toronyban rendesen...


Ezek szerint az egy évest is felrúgnád, mert tiszteletlen, mert te vagy a főnök.

Előkelő úriember... Az.

Fotelhuszár...

2022. jún. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
94%
Az a probléma, hogy a játék fizetési lehetősége, megjegyzi a kártya adatokat, úgy, hogy nem is mented, én, minden vásárlás után törlöm a kártyaadataimat a fiókból.
2022. jún. 29. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
96%
Sok mindent nem tudsz már csinálni, vond le a zsebpénzéből.
2022. jún. 29. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
40%
annyit tudsz tenni hogy letiltod a robloxról, nem! inkább az egész géptől el kéne tiltani mert aki ilyen hiszékeny hogy egy ilyen pénzhajhász cégért meglopja a saját édesanyját annak nincs helye még ebben a világban. a roblox meg arról híres hogy nagyon szereti a pénzt szóval a 25 ezret vissza nem kapod. De zsebpénzt ne kapjon!
2022. jún. 29. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!