Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy fogadjam el hogy elveszít...

Hogy fogadjam el hogy elveszítettem anyukámat, apukám pedig nem foglalkozik velem?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok. Így hogy látom hogy a barátnőimet, barátomat mennyire szeretik a saját szüleik, programoznak együtt, beszélgetnek, teljesen befordulok. 7 évesen veszítettem el anyukámat, apukám nem foglalkozik velem, a tesómmal élek. Azthittem túltettem magam ezen, de egyre erősebben bennem van a család hiánya. A szeretetet a páromtól várom el, de ő meg nem olyan típus, hetente egyszer találkozunk.

Teljesen szeretethiányos vagyok, és úgyérzem hiába nyelek egyet és próbálom elfogadni a helyzetet, amikor meglátom a körülöttemlévők szülő-gyermek viszonyát teljesen elszomorodom.

Mit tudnék tenni, hogy el tudjam fogadni és ne fájjon ennyire?

21/L



2022. jún. 26. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Egyrészt a párod nem igazán az, ha alig találkoztok valamikor, erre a kapcsolatra nem érdemes idöt áldozni.

Másrészt ha még mindig ennyire probléma, hogy 14 éve meghalt anyukád, akkor javasolt megfelelö szakember felkeresése!

2022. jún. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Keress másik párt szerintem.
2022. jún. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Nagyszüleid vannak?

Rokonok?

2022. jún. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Megértem az érzéseidet, nem könnyű neked. Őszinte részvétem Édesanyádért! Szerintem keress magadnak másik párt, aki melletted áll és megadja a neked megfelelő szeretetet! Itt egyértelműen nem passzoltok.
2022. jún. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Komoly párkapcsolat lehet ez is...
2022. jún. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Én is erre gondoltam. 😉
2022. jún. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem is a párodat cseréld le, mert ő ezt nem gondolja olyan komolyan mint te, akármit mond.


Nekem is gondom volt a szüleimmel, 3 év terápiára járás után a mai napig fájdalmas, hogy nem szerettek, és mindkettő ártalmas mentális betegségekkel kűzd. De pótolni ezt nem lehet, nekünk ilyen a család, ezt dobta az élet, az vigasztaljon hogy te majd a saját gyerekeddel megélheted ezt a fajta szeretetet, ami valamelyest pótolni fog.

2022. jún. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
kedves egyes ez azért hűlyén hangzik, hogy "még mindig fáj neked hogy meghalt az anyád...." anya nélkül felnőni egy lelki trauma és sose lehet teljesen feldolgozni! nem, én nem tudom milyen de ez nem azon múlik hogy az ember milyen és szakember kell neki.... nem vagy attól hülye se gyenge hogy az elhunyt szülőd hiányzik! kérdező: szerintem is, van nagyon sok szeretetéhes srác akik nagyon jólelkűek és a két kezüket összetennék hogy normális lányt találjanak maguknak. találj egy olyan srácot, aki megfelel az igényeidnek, nagyon sok van aki kifejezetten ragaszkodó és ölelkezős! én csak olyanokkal jöttem össze mindig is.
2022. júl. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 NTBS ***** válasza:
75%

Nehéz helyzet. Hasonló sorsom volt. Részletekért írj privátot.

Keress egy olyan párt, aki szeret és törődik veled.

Nem biztos, hogy az eseted lesz, de néz túl a külsején.

A hiány sosem tűnik el, csak idővel enyhül.

2022. aug. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!