Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van fontosabb a családnál?

Van fontosabb a családnál?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam, hogy nagyon szeretem a családomat, de nem annyira fejezem ki. Csendes embernek tartom magam, nehezen nyílok meg mindenki előtt, szűkszavú vagyok. Az utóbbiból sokszor van itthon beszélgetés, hog nem mesélek. Barátnőm is van, vele beszélek a legtöbbet. De nem azért, mert a szüleimet nem szeretném, nem tudom, hogy miért van így. Szeretem őket a szívem mélyén, és nem akarom őket elveszteni, vagy hogy valami bajuk legyen. Pár éve amikor a párkapcsolatot kerestem, akkor nagyon sok csalódás ért, volt több plátói szerelem, volt ismerkedés, de mindig lekoptattak pár nap beszélgetés után, vagy vissza sem irtak. Nagyon csalódott voltam, szomorú, magamba folytottam. Mivel a családommal élek, így biztos látták rajtam, hogy nincs jó kedvem, és nem is akarok beszélgetni. Durván hangzik, de ők voltak itthon, rajtuk vezettem le a feszkót, meg a csalódottsagot, flegma és bunkó stílusban, de nem volt veszekedés meg ilyen. Mára ezt már nagyon sajnálom, és sokszor eszembe jut, hogy nem akarom elveszteni őket. Még mindig kis csendes, szűkszavú ember vagyok, de próbálok kommunikálni.

Remélem ők is szeretnek.


2022. máj. 19. 21:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
77%
Az egészség, család alatt az igazi szeretteket értem, akikkel kölcsönös a szeretet és a bizalom. Brm hiszek a pusztán vér szerinti alapon kötelező szeretetben, ez nem így működik. Én bevallom, gyerekként inkább voltam az iskolában a tanárokkal, mint a szüleimmel, és volt okom rá. Nem, nem az, hogy nem vettek csokit...
2022. máj. 21. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
A legfontosabb a család.Ezt már többször is elmondtuk de számunkra a család a legfontosabb,ezek pótolhatatlan percek.Ha meg nem is beszélünk,de egy légtérben vagyunk,az nagyon feltölt minket.Imádjuk a karácsonyt is együtt tölteni,bár ez nem az ajándékozás ről szól ,de szuper.Szerencsére vége ennek a vészterhes időszaknak és már nem kell a maszkot hordani a család előtt Nem értem, néhány ember mér nem viseli el,én már aludtam is maszkban,nem vettem észre hogy rajtam van.A családi étkezéseket imádjuk,anyukám Újházi tyúkhúslebese egyszerűen isteni.Utána jöhet a desszert,de természetesen csak cukormentes.Ezek a percek felbecsülhetetlen értékkel rendelkeznek.Tök jó.
2022. máj. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!