Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tanácsolnál magadnak/mások...

Mit tanácsolnál magadnak/másoknak ha gyermeket vállalnál/vállalna?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 27. 15:29
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Ne csináld, amíg nem gyakoroltad ki a vég nélküli fáradhatatlanságot, szeretetet.


Amúgy elég könnyű. Nekem van gyermekem és kb függő vagyok rá. Soha sem voltam rá ideges, mindig készen állok mindenre amit szeretne. Nem hogy nem fáradok le, hanem nagyon feltőlt. Egy fárasztó nap után annyira jó...., aludni is nehéz, annyira boldog vagyok vele.

2022. máj. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Kizárólag akkor vállaljatok gyereket, ha teljes mértékben készen álltok rá mentálisan, és pénzügyileg egyaránt.

Egy gyermek rengeteg türelmet, szeretet, odafigyelést igényel. Ha ezeket nem kapja meg, azzal rengeteget torzul a későbbi személyisége.

Az anyagi felkészültség azért fontos, mert egy növésben lévő gyerek folyamatosan pénzt igényel. Kezdve a pelenkáztatástól, ruháztatástól, a későbbi oktatásáig.

És bár sokan úgy gondolják, de egy gyereknek nem elég csak az, hogy egyen valamit, és tető legyen a feje felett.

Neked kötelességed gondoskodni arról, hogy minőségi, és nyugodt gyermekkora legyen. Ezáltal válhat egészséges felnőtté.

Mindezek hiányában, én semmiképpen sem vágnék bele a gyerekvállalásba....

2022. jún. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!