Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kéne válaszoljak anyukámna...

Mit kéne válaszoljak anyukámnak, amikor a párom külsejétvkritizálja?

Figyelt kérdés

A párom nem egy adonisz, de én így szeretem, nem vagyok annyira gyerekes hogy leragadjak a külsőségeken.

Anyukámmal meg nem valami jó a kapcsolatom, folyton verseng velem, megpróbál mások előtt lejáratni, a hátam mögött mindig szid. És én ehhez már hozzászoktam, de az hogy a páromat ócsárolja, az nagyon rosszul esik és nagyon mérges vagyok rá ez miatt.

Neki se voltak soha topmodel faszijai és sajnos hosszú távú kapcsolatai se. Nyilván nem szeretnék neki se rosszat, mégiscsak ő nevelt fel, így mindig nehéz ha vissza kell neki szóljak. Ma azt mondta, hogy a párom nem annyira csúnya, ha 3 fejjel magasabb lenne, már majdnem helyesnek mondható lenne… és ezt így a barátnői előtt


2022. ápr. 19. 13:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Be kell neki szólni hogy ne a te pároddal foglalkozzon.
2022. ápr. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!