Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kéne válaszoljak anyukámna...

Mit kéne válaszoljak anyukámnak, amikor a párom külsejétvkritizálja?

Figyelt kérdés

A párom nem egy adonisz, de én így szeretem, nem vagyok annyira gyerekes hogy leragadjak a külsőségeken.

Anyukámmal meg nem valami jó a kapcsolatom, folyton verseng velem, megpróbál mások előtt lejáratni, a hátam mögött mindig szid. És én ehhez már hozzászoktam, de az hogy a páromat ócsárolja, az nagyon rosszul esik és nagyon mérges vagyok rá ez miatt.

Neki se voltak soha topmodel faszijai és sajnos hosszú távú kapcsolatai se. Nyilván nem szeretnék neki se rosszat, mégiscsak ő nevelt fel, így mindig nehéz ha vissza kell neki szóljak. Ma azt mondta, hogy a párom nem annyira csúnya, ha 3 fejjel magasabb lenne, már majdnem helyesnek mondható lenne… és ezt így a barátnői előtt


2022. ápr. 19. 13:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Pedig itt vissza kell szólni keményen. A felnevelésedért való háládat majd kifejezed máskor, ez nem arról szól.
2022. ápr. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

"mégiscsak ő nevelt fel"


Neki ez kutya kötelessége volt, ha már valami oknál fogva úgy döntött, hogy gyereket vállal.

Ha nem tette volna, akkor az állam megoldotta volna nevelőszülőkkel, de akár az örökbefogadás se lett volna kizárható. Ami azért nem olyan rossz, mint ahogy beállítják. Egyik volt osztálytársam anyja nevelőnő. Van nála egyszerre úgy 4 gyerek + a sajátja. A nevelt gyerekek is ugyanúgy szülinapi tortát kapnak, s minden.



Vissza kell beszélni keményen...

2022. ápr. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj anyáddal négyszemközt, hogy a párod neked kell hogy tetsszen, nem neki és a saját pasijait majd úgy válogatja meg, ahogy akarja!

Másrészről meg a barátnőivel keressen más témát, mint a te pasid kiértékelése, mert ha ez nem megy neki, akkor legközelebb te is kiértékeled az ő felhozatalát, de abban nem lesz köszönete!

2022. ápr. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

Anya, még jó hogy nem te szexelsz vele. Nekem meg bejön akkor így nincs gond.

Talán észbekap.

2022. ápr. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem baj, anya, tudod, ő az en barátom, nekem tetszik, én szeretem őt. Ennyi
2022. ápr. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
"Nekem tetszik. És ami a legfontosabb, hogy jó ember és szeretjük egymást."
2022. ápr. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Anyu, a párom nem egy adonisz, de én így szeretem, nem vagyok annyira gyerekes hogy leragadjak a külsőségeken mint TE.

Képszakadás lesz belőle :DD

2022. ápr. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
"Örülök, hogy neked nem tetszik a külseje, legalább nem fogsz kikezdeni vele."
2022. ápr. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%
Anyád elég gyermeteg. Csak a legostobábbak cseszegetnek valakit a külseje miatt.
2022. ápr. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
96%
Állj ki a párod mellett, és tudatosítsd édesanyáddal, hogy senki sem tökéletes, így ő se. Nem tudom hány éves vagy, de nőlj fel és állj ki magadért.
2022. ápr. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!