Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak? Halálra idegesí...

Mit csináljak? Halálra idegesítenek a szüleim.

Figyelt kérdés
Sziasztok! 19 éves srác vagyok. Az elmúlt 2-3 évben eléggé megromlott a kapcsolatom a szüleimmel, mert úgy érzem folyton kontrollálni akarnak. Állandóan van valami kifogásuk ellenem, hogy a szobámba nincs rend, miért szeretek sötétbe lenni a szobámba, miért halogatok mindent, ma miért nem ezt vagy azt csináltam stb. Nyilván nem vagyok tökéletes és nem mondom hogy mindig jogtalanul szidnak le, de amikor már nem lehet a társaságukban eltölteni kb 2 percnél többet hogy ne a hibáim legyen a téma az nagyon idegesít. Most már meg olyan érzésem van mintha hülyének néznének csak mert dolgokat máshogy látok. Már nem szeretek a társaságukban lenni. Plusz dolog, hogy a szüleim eléggé vallásosak és nekem is folyton el kell mennem istentiszteletre velük, de őszintén semmi kedvem. Aztán meg ha nem akarok menni jön a neheztelés meg a lenézés. Szóval csak zavar, hogy 19 évesen ennyire megakarják mondani, hogy mit csináljak és ezzel a stílussal meg már az agyamra mennek.

2022. márc. 6. 00:39
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
38%
Ne rinyalj orulj hogy van hol laknod es van mit enned
2022. márc. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!