Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lennél a sajat gyereked gyereke?

Lennél a sajat gyereked gyereke?

Figyelt kérdés
Nyilván idosebb korban, nem most (ha kiskoru). Az eleg abszurd lenne.
2022. febr. 23. 11:48
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Én szívesen lennék a lányom gyereke. Olyan gondóskodó tipus.


De jó lett volna, ha olyan apàm van mint férjem. Mennyivel jobb egy jó apa mellett felnőni, akire számíthatsz.

2022. febr. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

30 éves a fiam. Nem szívesen lennék a lánya..:) Annyira komoly, mindig rám szól ha a plázákban a játékokat nyomkodom. ( főleg karácsonykor amikor árulják az éneklő, táncoló stb játékokat..) Én anyjaként sokkal éretlenebb, lazább vagyok mint ő. Már kisfiúként is kis komoly volt. Szerintem sokat veszekedne velem, hogy ne lázadjak, ne vigyem haza az összes kóbor állatot ( mondjuk eddig csak kettőt vittem haza, szép kort megéltek, de mindig mondogatom, hogy ezt is, azt is hazahoznám) Ne vásárolgassak haszontalan dolgokat.

- Nem ma nincs pizza, majd otthon főzök neked..:) ( ezt is hallgatnám szerintem ha ő lenne a dolgozó ember, én a gyerek)

Imádom a fiamat, de örülök, hogy külön élünk..:)

2022. febr. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
haha! ez jopofa :-)
2022. febr. 23. 13:27
 14/29 anonim ***** válasza:
84%
Ez inkább egy tök jó kérdés. Simán, bármelyiké. Nincs olyan sok, 1 fiú, 1 lány, felnőttek, jó fejek. Tetszik ahogy bánnak az idősebekkel, a gyerekekkel, komolyak és lazák is tudnak lenni. Így is jó és úgy is jó lenne. :)
2022. febr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
75%

Inkább úgy tedd fel a kérdést, hogy “lennél a saját gyereked?” :D

Ez talán elgondolkodtatna egyes szülőket, hogy örülnének-e egy olyan szülőnek, mint amilyenek ők maguk.

2022. febr. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Az teljesen mas tema, kerdezd meg te az oldalon.
2022. febr. 23. 14:00
 17/29 anonim válasza:
100%
A nagyfiamé igen :) Csodálatos kisember 11 éves.A másik kettő még "lutri" :D (kicsik)
2022. febr. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. febr. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekeink még kicsik, de anyukám épp a napokban mondta, hogy szerinte tök jól csináljuk. 😊
2022. febr. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
53%
Ha jobban belegondoltok, a gyerekek zömmel a saját szüleik példáját viszik tovább, és zömmel hasonlóan nevelik majd a saját gyerekeiket is ösztönösen, a látott példa alapján. Sajnos még akkor is, ha az a példa totálisan hibás. Szóval a valódi kérdés, hogy lennél-e a saját gyereked? Úgy neveled-e, becsülöd-e, szereted-e a saját gyereked, amivel a te gyermek önmagad is boldog volna?
2022. febr. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!