Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lennél a sajat gyereked gyereke?

Lennél a sajat gyereked gyereke?

Figyelt kérdés
Nyilván idosebb korban, nem most (ha kiskoru). Az eleg abszurd lenne.
2022. febr. 23. 11:48
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
64%
semmi értelme ennek a kérdésnek
2022. febr. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Akinek nincs gyereke,nyilvan kiesett a jatekbol.
2022. febr. 23. 11:59
 3/29 anonim ***** válasza:
61%
Még csak 5 éves a fiam. Így ebből nem tudom leszűrni, hogy lennék e a gyereke. De, ez egy nagyon hülye kérdés, elképesztő, hogy egyesek fejében milyen hülye gondolatok születnek. 🤦🏽‍♂️
2022. febr. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
96%
Lennék. A lányom korrekt, becsületes, okos, jószívű, laza.
2022. febr. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
a 4es a megmondoja,hogy vannak olyan szulok akik jo szulok.
2022. febr. 23. 12:04
 6/29 anonim ***** válasza:
98%
Ezen sosem gondolkodtam. De az óvodás kisfiam többször mondta, hogy nagyon sajnálja, hogy nem járok én is vele együtt az óvodába, mert olyan jó lenne velem játszani meg beszélgetni ott egész nap. Bevallom, nagyon jólesett.
2022. febr. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Akkor 6#os ennek oromere kapsz egy zold gombat :)
2022. febr. 23. 12:11
 8/29 anonim ***** válasza:
90%

#6 vagyok, köszönöm. :-)

Van egy kislányom is, nos, ő meg olyan szeretettel foglalkozik a babáival, hogy róla már eszembe jutott, hogy ha ilyen szeretettel fog felnőttként is a gyerekeivel, akkor jó anya lesz. Magához öleli őket, szépen leülteti őket és kis konyhájában ebédet főz nekik. Szalad ide-oda, szépen megterít nekik, és maximálisan kiszolgálja őket. Ha este van, akkor lefekteti és szépen bepólyálja őket, sorban kis párnákra rakva őket.

Egyébként velünk, sőt nagyapjával is szokott olyat játszani, hogy ő főz valamit, megterít, kirakja az ételt, italt, hogy ehessünk. És tényleg aranyosan körülugrál minket, mint egy lelkes anyuka a kisgyerekét. Vagy mint egy lelkes háziasszony a szívesen látott vendégét.

2022. febr. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 Vuk-91 ***** válasza:
95%
Ha esetleg a gyermekem érettebb, jobb személy lesz nagykorában mint én, akkor talán, mert én nekem kellene tanulnom tőle.
2022. febr. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
92%

Nem!Ha csak nem születhetnék újra

Mert a mostani világ már nem nekem van kitalálva

Sok baja lenne velem és azt hiszem nekem is vele

A mostani állapot szerint ép ezért nem szeretnék vele egy fedél alatt élni és nem akarom hogy az öreg tehetetlen napjainkban mellettem legyen! Nagyon két külön világ vagyunk!

2022. febr. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!