Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, ti elengednétek a...

Szülők, ti elengednétek a felnőtt fiatok a beteg barátnőjéhez?

Figyelt kérdés
27 éves, már évek óta szingli volt, de most végre együtt van egy helyes lánnyal pár hónapja, csak a lány messzebb lakik, így hetente találkoznak. A lány egyedül él és most beteg lett, a családja messze van tőle. Azt szeretné, ha a fiú átmenne hozzá pár napra ápolni. Ti elengednétek? Fel lett ajánlva, hogy a lány jöjjön el, de nem akar.
2021. dec. 26. 01:37
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
3%

Beteg volt valaki a családba mentettek ti is hozzá megbetegedni ? Nem

Nem rokkant le a csaj,tudd egy kis levest, teát főzni magának....

Beteg ember feküdjön aludjon

Semmi keresnivalója nincs ott senkinek sem.

2021. dec. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
9%

Én a saját anyámhoz nem mentem át ápolni, ő se ment ki az utcára mászkálni,piacozni, bevásároltam neki ott hagytam a lábtörlon, kopogtam és hívtam is onnan tudta,hogy itt van minden amit kért.


Létezik online bevásárlás is ....

2021. dec. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
95%

Nem "engedném el", hanem küldeném.

A "jóban-rosszban" nem csak az oltár előtti fogadalomban érvényes.

Ha te megbetegednél, elvárnád fiadtól, hogy menjen és segítsen, ne laposkúszásban kelljen megközelítened a WC-t.

.

Ha fiad igazán szereti barátnőjét, akkor megy engedélyed nélkül is, legfeljebb azután kevesebbszer látod őt, netán várnod kell, hogy ő hívjon telefonon, ha beszélni akarsz vele, mert a te hívásodat figyelmen kívül hagyja.

.

Előre a "boszorkány-anyós" cím megszerzéséért!

2021. dec. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
76%

Azért itt is látszik a kommenteken, hogy melyik osztály alkotja a rettegők bázisát.


Szerintük simán rohadjon meg a barátnő (akivel talán a közös jövőt tervezik), mert beteg.

Meg egy magyar mondatot nem képesek hiba nélkül leírni.


Azt hiszem, az a baj, túlzottan megóvtunk egy-két generációt mindentől, ahelyett, hogy a sziklán hagytuk volna a gyengébbjét.

2021. dec. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
94%

“ Én a saját anyámhoz nem mentem át ápolni,”


Büszke lehet rád. Nálunk még a szomszédok is jobban odafigyelnek egymásra.

2021. dec. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
22%

Hat nem tudom. En nem kernem meg a parom hogy jojjon at nehogy megfertozzem. Ez szerintem igy helyes, hisz nem vagyok mar 10 eves aki anyukatol varja a teat

Nem is szeretnem hogy a szerelnem takonyba folyva lasson, de ez en vagyok. Apolni vkt szerintem akkor kell ha onmagat keptelen ellatni annyira rosszul van.

2021. dec. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
2021. dec. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
100%
Szép is lenne ha a lány menne, betegen. Menjen a fiú.
2021. dec. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
92%

Értő olvasás! “ Fel lett ajánlva, hogy a lány jöjjön el, de nem akar.”

Ha az lenne a probléma, hogy fél attól, hogy a fia hazaviszi a betegséget, akkor nem ajánlotta volna fel, hogy menjen át a lány betegen!

2021. dec. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
14%
Fertozo beteghez nem. Ha a fiam is megbetegszik, ram is ram ragasztja, akkor mindenkinek tappenzre kell menni amit nem enfedhetnek meg magamnak. Ha 27 evesen a fiam velem lakik, Akkor o sem.
2021. dec. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!