Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesapám nemrég meghalt....

Édesapám nemrég meghalt. Lehet hogy sokat beszéltem róla, de megviselt a halála, ami hirtelen történt. Anyám ma elmondott engem mindennek mert Apurol emlékezetem. Milyen anya az ilyen?? Mert csak a saját akaratát akarja?

Figyelt kérdés
Páromat is elkezdte szidni. Azt is megkaptam hogy én sosem segítettem neki, Apu gyógyszeréről én gondoskodtam, kísértem orvoshoz stb. Ő egész nap fekszik és onnan dirigál.Aput urnáját haza hoztuk. De ha ennyire neheztel rà a házasságuk elején történt sok roszra (kártya,alkohol, pénzhiány)akkor mert akarta az urnat itthon tartani. Idősebb korábban apu már jó ember volt,de a betegségeben sosem segitett. Egész nap fekszik, csak wcre kell fel.Semmi takarítás, se főzés, semmit nem csinál.

2021. dec. 7. 20:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
80%
Hány éves az anyuka? Kezdődő demencia is lehet, amire az apukád halála csak rátett egy lapáttal. Mindenképpen törődni kell vele és érzékeltetni, hogy még van célja az életben.
2021. dec. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
59%
Ja igen, az urnát meg inkább vigyétek temetőbe. A lakásban csak folyton emlékeztetni fogja a rosszra és sosem fog tovább lépni.
2021. dec. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
39%

Azért tartja otthon mert a temetőbe fizetni kéne komoly összegeket a tárolásért/meglévő családi sírt felnyitni és oda betenni.

Sokba kerül.

2021. dec. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
41%
Az urnákat nem sírba teszik, hanem emlékhelyre és emiatt olcsóbb is. De a lényeg nem ez, hanem az, hogy otthon minden egyes nap ránéz és elsírja magát. Így nem lehet túllépni az elvesztésén.
2021. dec. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!