Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » SZÜLŐK, tényleg jó, ha a...

SZÜLŐK, tényleg jó, ha a gyerek hozzáfér az internethez?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=0FF1oR0W5uA


Miközben a küzdősporttól, és a lőtérről tiltjátok őket. >:(



2021. nov. 17. 19:17
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
51%
Attól nem fog megtörténni ilyen egy gyerekkel ha küzdősportra meg lőtérre jár? 😂😂😂 uram irgalmazz 😂😂😂
2021. nov. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
26%
Ha a rendorseg szerint ez rendben van? Mit erdekel teged?
2021. nov. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim válasza:
81%

Az internet nem feltétlen rossz dolog.

Lehet felelősségteljesen is nevelni egy gyereket, nem csak odab*ni a gép elé, hogy addig se kell vele foglalkozni.

Van a családban kiskorú gyerek és a szülei pontosan tudják mit csinál, mert rá tudnak nézni a telefonjukról az övére, valamint gépen korlátozva van a hozzáférése az oldalakhoz, pedig egy értelmes gyerekről van szó.

A videó kapcsán annyit mondok, hogy a rendőrségtől nem is vártam mást...

2021. nov. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
0%

Ukrajnában / Fehéroroszországban, távol keleten ennek komoly piaca van / volt.


Komoly fotostudiókban gyártják az anyagokat a szülők jelenlétében / engedélyével, és nyomtatott formában is kapható.



Le vagytok maradva...

2021. nov. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
23%

Egyébként amit a "nyugaton" nem reklámoznak, jópár gyermekszínészt fedeznek fel így.

Akit aztán láthattok a Harry Potterben és hasonlókban.

2021. nov. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
71%

12 éves koromban szabadultam fel az internetre mindenféle ellenőrzés nélkül (a szüleim a azámítógépet se tudták bekapcsolni).


18-19 évesen volt egy időszakom, mikor képcserézgettem random srácokkal, s ennyi. De még azokon a képeken se volt ott az arcom, vagy bármi felismerhető. Sima "mezei punciképek" voltak. Náluk ugyanígy, csak az érdekes részekről.


Szóval nem az internet vagy az ellenőrzés hiánya az oka annak, ha a gyerek hülye, s vetkőzni kezd csak úgy a kamera előtt...

2021. nov. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
51%

Gyanús a srác nem is kérdés..


Volt egy videója, amiben elmeséli, hogy hogyan kell felmenni a DarkWebre.



Lásd-> [link]



Meg azért van egy jó pár videója ahol random gyerekeket vesz rá arra hogy üsse a kazánt meg ilyesmi, szóval kétlem, hogy távol áll tőle a pedofília.



Az a videója, meg egy nagy semmi, amit tegnap kitett, én az első pár másodpercben még hittem neki, aztán már nem, semmi normális bizonyítékot nem tudott felhozni, ha nagyon akarná megnézni a log-ot, és abból kiderülne minden, de mivel ő is benne van, nem teszi..



iRon ha ezt olvasod, két lehetőséged maradt.



1. Megrizikózod, hogy mész a börtönben, de tekintettel arra, hogy nem zajlott le szexuális tevékenység szerintem nem fognak semmit sem tenni, szóval ezt megúsztad.



2. Feladod magad, biztosan kapsz valamit, de még mindig jobban jársz mintha nem adnád fel magad, ha meg megúsznád és nem lett volna semmi akkor rosszabbul, mérgelegj.



Tanulság:


Nem csinálsz többet ilyet, ha mégis akkor normálisan csinálod, nem teszed ki sehová YouTube ilyesmi..



De szerintem hagyd abba, megér neked 5 év börit?



Szerintem nem..



Ha bármilyen jogi kérdésed lenne, vagy valami, akkor írj itt.



Üdv.: Egy ember, a DarkWebről (poén)

2021. nov. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
93%

Én megkockáztatnám hogy a gyerek nem is pedofil, hanem valami antiszociális személyiségzavara van, és pusztán arról szólt számára az egész zsarolhat, hatalma alatt tarthat, megszégyeníthet egy nála gyengébb személyiségű valakit, adott esetben ezt a kislányt, akivel szemben erőpozícióban volt.


De nem akarok itt neten távdiagnosztizálni, mert nem szakterületem a téma.

2021. nov. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
89%
vagy mindkettő.
2021. nov. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
71%
Remélem lecsukják, felháborító, hogy egy ilyen aberrált szabadon mászkál!
2021. nov. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!