Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mennyi pénzt adtok a...

Szülők! Mennyi pénzt adtok a gimnazista gyerekeiteknek téli ruhavásárlásra?

Figyelt kérdés

Álltalában télen és nyáron szoktunk tartani egy nagybevásárlást, ilyenkor beszerzünk minden szükséges dolgot.

Pulcsik, kabát, sapka, cipő, nadrág, amit szeretnének


Idén azonban egyedül szeretnének menni, nekünk is jobb így, mert nem tudunk szabadnapot kapni a párommal

Most pénteken mennének, 16 és 18éves fiúk.


Évközben nem szoktunk ilyesmire pénzt adni nekik, tehát ruházkodásra


Őszintén nem tudom eddig mennyit költöttünk rájuk, ugyanis együtt mentünk a két gyerekkel és több helyen is vásárolt mindenki.


Mennyi volna a reális fejenként?


2021. nov. 17. 10:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 anonim ***** válasza:
96%

69, nem érted :)

A kérdező szerint alap, hogy ennyi új ruha kell évente. Te meg velem együtt képes vagy 2-3 nadrágot hordani két évig? Alja népek vagyunk, hallod 😄

2021. nov. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/75 anonim ***** válasza:
100%
Ha kinövi és cserélve van az oké, de minek váltogatni folyamatosan a ruhákat?
2021. nov. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/75 anonim ***** válasza:
100%
Nekem, 26 évesen még van ruhám, amit 16 évesen vettem.Majd kidobom, ha tönkrement.:D
2021. nov. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/75 anonim ***** válasza:
100%
Huszonévesen havi 350-et keresek és évek óta az őszi-téli időszakban veszek magamnak kb. 1-2 márkás pulcsit meg 1-2 nadrágot. Most már ott tartok, hogy a felét nem is hordom. Egy jó bakancs is évekig bírja. A téli kabátom, amit 5 éve 50 ezerért vettem kifogástalan állapotban van... Ha elviszem tisztítóba és 4 ezerért lepucolják, olyan lesz mint az új. Amit csináltok az nettó pazarlás (ha igaz😂). Ha tényleg márkás ruhákat vásárolnátok akkor tökéletesen elég lenne maximum!!! 3 évente teljes ruhatárat frissíteni... Főleg, hogy a gyerekek is már 16-18 évesek, nem növik ki a ruhákat. De ti tudjátok. Hadd döglődjön a bolygó. Biztos telefont is évente kapnak. 😂 Amint kijön az legújabb Iphone.
2021. nov. 18. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/75 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszem el,hogy havi 500 ezerből erre telik, főleg ha azt mondod, hogy 100-at még félre raktok. Akkor marad 400 ezer. Az nagyon kevés 4 emberre. Rezsi, kaja, biztosítások, 4 emberre telefonszámla, benzin, munkába, suliba járás, osztálypénz, ha elromlik valami stb. Nem mondom,hogy ebből nem lehet megélni,de baromi szűkösen, és kicentizve. Azt viszont nem hiszem, el,hogy karácsony előtt csak úgy 2 tinihez hozzávágtok több százezret, hogy csak úgy ruhára költsék el,minden szezonban, évben.
2021. nov. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!