Milyen az édesapád?

Figyelt kérdés

2021. okt. 11. 10:53
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

A városi/falusi közvélekedés szerint egy drogos,alkoholista,csöves punk aki egy fölöttébb rejtélyesnek mondható rendőrségi ügy után egyszerűen felszívódott.


A kocsmai haverok elbeszélése szerint viszont egy végtelenűl szórakoztató,jókedéjű,kissé önfejű alak aki igen néha verekszik,részegen balhézik ,de hát ki nem?Na meg mennyit ittunk vele!


Anyám beszámolója lényegében tocsog a kamaszkori/fiatalfelnőtt-kori szerelem érzésvilágától ,szerintem még mindig -22 év után is- szereti,és esküszik ,hogy kettejüknek az égadta világon semmi bajuk nem lett volna ,ha nincsenek a szülők.Nem mellesleg ő azt vallja ,hogy nem a rendőrség miatt lépett le hanem az apja miatt aki megfenyegette...


Éééés itt vagyok én akinek mindent összevetve 1 azaz 1 emlékképe maradt róla ,még pedig a következő :egy rohadt büdös fura hajú fazon egy plüsmacit nyom a kezembe miközben ,én torkomszakadtából üvöltök a kiságyamban ,anyám meg valamit óbégat a háttérben.


De az egészben az a legfurább ,hogy ennek ellenére mindennél jobban szeretném őt megismerni.

2021. okt. 15. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Ja az lemaradt ,hogy még arra is emlékszek ,hogy ezen ominózus jelenetsor után eljött az este ,és ők...nos hát..konkrétan d§gnak -persze ezt akkor még nem fogtam fel- ,szóval ez minden ,ennyit hagyott hátra nekem.
2021. okt. 15. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!