Milyen az édesapád?

Figyelt kérdés

2021. okt. 11. 10:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%
Kissé szűkíthetnéd a kört, mi is érdekel.
2021. okt. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
20%
Közöd?
2021. okt. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy zsarnok.
2021. okt. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%
Önző, gonosz, lelkiterrorban tartó vénember. Szegény anyum annyira a befolyása alatt áll, hogy egyszerűen képtelenek vagyunk kiszakítani abból a mérgező környezetből, amit apám teremt maguk körül. Még mindig azt mondja, hogy nélküle ő semmit nem tudna csinálni, pedig mi látjuk, hogy igen. Nem fiatalok, 70 felettiek, de apám az undorító viselkedésével megnyomorította anyum. Minden testi baja a lelki bántalmazásokból ered. Ha nagy ritkán rá tudjuk arra v enni, hogy két napot legyen valamelyikünknél, az első nap estéjére szinte kivirul, de a második napon mikor visszük haza, már stresszel, és visszagubózik. Sajnálom, hogy nem volt soha ereje egy ilyen manipulátort elhagyni, már régen meg kellett volna tennie.
2021. okt. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%

Zárkózott, magának való ember. Sosem mutatta ki a szeretetét felém, kislányként rajongtam érte. Rengeteget dolgozott mindig is. Értelmetlen holmikat vásárol a penzéből, amiken túlad,mert megunja. Borzalmasan nem ért az anyagiakhoz, kifolyik a kezéből a pénz.

Jellemre hirtelen haragú és ösztönlény, de nagyon jó humora van.

Engem egyáltalán nem ismer, nem kötődik hozzám, azt sem tudja milyen ember vagyok. Ma már évek óta nem keressük egymást.

2021. okt. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
100%

Milyen tulajdonsagai vannak? Vagy mire gondolsz?


Sajnos az enyem mar nincs velem,de nagyon szorakoztato ember volt. Mindig volt valami amin nevetni lehetett vele. Ugyanakkor kedves volt es nagyon tajekozott, erdeklodo, lehetett vele beszelgetni mindenrol es jo hallgatosag is volt. Anyukammal is mindig nagyon aranyos volt, nem is igazan emlekszem,hogy barmin veszekedtek volna vagy hogy tiszteletlen lett volna, inkabb nyugis volt es jo termeszetu,de mondjuk anyu is ilyen.

2021. okt. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Első ránézésre bátortalannak és zárkózottnak látnád. Valójában nem az, csak nem szeret feltűnni. Inkább csendes és jobbára megfigyelője szeret lenni az eseményeknek. Szűk baráti körben oldott és kedveli a megszokott társaságát. De ne legyen túl sok ember körülötte inkább. Szeret egyedül lenni. Járni a természetet. Szépnek találja a növényeket, állatokat, a csendet. Nem igazán beszél az érzelmeiről, csak nagyon ritkán. Ritkán változik a véleménye, akiket szeret, azokat mélyen szereti. Tartósan. Szereti a kényelmet és a minőségi dolgokat. Bizonyos dolgokban gyáva és a megszokás kényelme maradásra készteti a kellemetlenebb élethelyzetekben.

Egyébként meg magas, vállas, atletikus alkat és nagyon sokáig nem őszült. Rá hasonlítok sajnos. Azért sajnos, mert egy lánynál nem olyan szép ez így.

2021. okt. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Az én apukám egy végtelenül jószívű és jókedvű ember volt. Mindenkivel próbált jóban lenni, nem igazán volt haragtartó. Ez mellett borzasztóan naív is volt...anyám rendre kihasználta ezt és sokszor palira vette szegényt aki csak tűrte a sok f*szságot amit anyám művelt. De hát gondolom beletörődött szegény, hogy neki olyan asszony jutott és hát ott voltunk mi, a gyerekei is. Sokat dolgozott, hogy megteremtse a feltételeket nekünk de így is sokat nélkülöztünk, mert anyám otthon ült és nem dolgozott. Azt leszámítva, hogy nem éltünk nagy lábon, boldog gyerekkorom volt. Nagyon szerettem apukámat és nagyon becsülöm azért, hogy mindent megtett értünk. Sajnos már nem tudom elmondani neki, mert 2 éve meghalt. A nyugdíjas éveket már nem nagyon tudta kihasználni, pedig ő aztán megérdemelte volna, hogy pihenjen!
2021. okt. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Halott :(

Egyébként zsarnok és alkoholista volt

2021. okt. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Elmebeteg örült agresszív alkoholista "apám" van. Annyira idegileg meg lelkileg tönkre tett engemet gyerek koromban. Komoly mentális betegségeim lettek nekem az "apám" miatt.
2021. okt. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!