Milyen az édesapád?

Figyelt kérdés

2021. okt. 11. 10:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Kedves, mosolygós, mindig vidám, életerős, imádott engem és a bátyáimat, Anyu pedig mondhatni az egész világ volt számára. Rengeteget játszott velünk kiskorunkban, ide vitt, oda vitt, együtt pecáztunk, fociztunk, papírsárkányt csinált, csúzlit, íjat-nyílvesszőt nádból, elvitt motorozni, biciklitúrákra...fel sem tudnám sorolni. Számunkra a világ legjobb apukája, férje volt.

Sajnos másfél hónapja már nincs velünk.

2021. okt. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
96%
Halott :(
2021. okt. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
91%
Nemtudom
2021. okt. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
91%
51 éve halott.
2021. okt. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Te is elmeséled, kérdező?
2021. okt. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Amikor anyám a húgom születésekor kisétált a kórházból mondván, ő mégsem akar anya lenni, fiatal, élvezni akarja az életét, apuka hirtelen ott maradt egyedül egy 7 éves ( nővérem), 6 éves (én), és egy újszülőtt kislányokkal. Anno azt tanácsolták neki, hogy adja be az intézetbe mind 3 lányát. A húgomat rögtön örökbefogadnák, talán engem és nővéremet is, igaz szét lennék választva. De apuka hallani sem akart erről. Így egyedül felnevelt 3 lányt. Soha nem panaszkodott, pedig biztos nehéz volt neki. Szigorú volt, de igyekezett mindent megadni nekünk. Azóta sok sok év telt el. Mi már felntőttek, anyukák lettünk. Apuka idén lesz 85 éves. Most mi gondoskodunk róla, hogy semmi gondja ne legyen. Hál istennek nagypn ó egészségben van, még mindig jön-megy mindenfelé, és hiába lettünk felnőttek, még ma is sokszor úgy viselkedik mintha gyerekek lennénk. Ami nem baj. Én hálás vagyok apukának, hogy 50 évvel ezelőtt nem hagyott cserben minket.
2021. okt. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Többféle kép él az emlékeimben az apámról.

Egy szeretetreméltó kedes kis ember aki segít mindenkinek, megszerel bármit és kölcsönad ha szükséges, mai napig megállítanak az ismerősei, hogy milyen aranyos ember volt.

Aztán előjön a mérges törpe aki ordít, kezetlendít, ami sokszor csak megáll a levegőben de akkor már mindegy, pedig szelíd jó gyerek vagy aki napokig elvan egy könyvvel vagy később a filmekkel és a rádióadókkal, jól tanulsz.

Rajtam veri le tenyérrel és verbálisan, hogy az anyám lelépett, a szép nők mellőzik, mindig csak problémás, már gondoktól elgyötört nők keresték férfiként a társaságát.

Mikor megtudja, hogy nagyszülő lesz azt ordítja miközben a cipőjét hozzádvágja, hogy odatartottad a picsád, így, szó szerint. Két-három év múlva büszkén hurcolja körbe az unokáját, milyen jó ember, súgnak össze a hátamögött :D

2021. okt. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Halott. De nem igazán érdekel, 1 éves koromban elhagyta anyukámat, utána felém se nézett.
2021. okt. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ennek gondolom lesz anyukás, papás, nagymamás folytatása ismét.
2021. okt. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Elhunyt. Viszont sokat dolgozott. Eszrevehetoen jobban szerette a nevelt lanyat mint a sajat lanyat ( En vagyok). Sokat cigizett es ivott. Mindent rankhagyott azt csinaltunk amit akartunk nem szidott le. Nevelest nem kaptunk tole. Epitett hazat es eltartotta a csaladot. Apakent nem vett reszt az eletunkbe. Anya sem anyakent. De o nem is tett semmit azert hogy jobb legyen az eletunk . Neki mindig az eloskodes ment. Nem ok hianyoznak hanem maga a csalad hogy nincs
2021. okt. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!